Samsung Galaxy F (Prime)'nin altın renkli modeli sızdı

Evleaks altın renkli Galaxy F'nin görüntüsünü paylaştı.

Samsung Galaxy F (Prime)'nin altın renkli modeli sızdı

Cihaz çeşitliliği konusunda birçok kullanıcısı tarafından eleştirilen Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, bu alandaki ürünlerine bir yenisini eklemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde şirketin yeni üst seviye Android işletim sistemli akıllı telefonu Galaxy F (Prime) olduğu iddia edilen cihazın beyaz ve siyah olmak üzere iki renkli modelinin görüntüsü yayınlanmıştı. Bugün ise cihazın altın renkli versiyonunun görüntüsü paylaşıldı.

1402773253_img20140614211155.jpg

Mobil teknoloji üreticilerinin adeta gölgesi haline gelen @Evleaks, Galaxy F'nin üst yarısının görüntüsünü kendi bloğunda yayınladı. Görüntüdeki cihaz (eğer gerçekse) inceltilmiş yan çerçeveleri ile LG'nin yeni amiral gemisi LG G3'ü anımsatıyor. Galaxy F, Quad HD 5.3-inç ekran (1.440 x 2.560) çözünürlüğü ve fırçalanmış metal kasa özelliği ile şirketin ilk cihazı olmaya aday durumda bulunuyor.

Galaxy S5'te bulunan kalp hızı sensörü ve 16MP kamera ile desteklenecek cihaz, piyasada şuan mevcut olan QHD ekranlı telefonlara rakip olarak gelecek. Samsung'un yeni amiral gemisi modelini duyurmak niyetinde olduğu biliniyor ancak, tanıtım tarihi henüz netlik kazanmış değil.