Samsung Galaxy Fold 2 fiyatı sızdırıldı! Biz yine uzaktan bakacağız

Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni nesil katlanabilir ekranı modelinin fiyatı netleşti. İşte Samsung Galaxy Fold 2 fiyatı!

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatı sızdırıldı! Biz yine uzaktan bakacağız

Samsung ilk katlanabilir ekranlı modeli Galaxy Fold’u geçtiğimiz yılın 2. yarısında satışa sunmuştu. 1880 dolarlık bir fiyata sahip olan telefon ülkemizde hiç satışa sunulmadı.

Güney Koreli şirket bu yılın başlarında ise Galaxy Fold’a oranla daha ucuz olan Galaxy Z Flip’i tanıttı. 1380 dolarlık etikete sahip olan cihaz ülkemizde ise 14500 TL gibi absürt bir etiketle satışa sunuldu. Gerçi sonrasında Huawei’nin Mate Xs için 29.999 TL istemesiyle Z Flip fiyatı bile gözümüze ucuz gelmeye başladı ama bu başka bir yazının konusu.

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatı sızdırıldı! Biz yine uzaktan bakacağız - Resim : 1

Samsung Galaxy Fold 2 fiyatı sızdırıldı! Biz yine uzaktan bakacağız

Samsung önümüzdeki günlerde de 3. katlanabilir ekranlı modeli Galaxy Fold 2 ya da yeni ortaya çıkan ismiyle Galaxy Z Fold’u tanıtacak. Genel tahmin yeni katlanabilir ekranlı modelin Note serisinden hemen önce satışa sunulacağı yönünde.

Peki Galaxy Fold 2 fiyatı ne kadar olacak? Sızdırılan son raporlara göre Samsung Galaxy Fold 2 için ilk modelden daha ucuz bir etiket belirlemiş. Elbette ucuz deyince aklınıza 1000 dolar altı bir etiket gelmesin. Samsung Galaxy Fold 2 fiyatı için ilk modelden 100 dolar daha ucuz yani 1780 dolarlık bir etiket belirlemiş. Bu da Galaxy Fold 2 Türkiye fiyatının muhtemelen 20.000 TL civarlarında olacağını gösteriyor. Çok pahalı olmasına rağmen yine de Mate Xs ile kıyaslandığında daha makul denilebilir.