Mobil

Samsung Galaxy Note 3, Canon EOS 5D Mark III'e Karşı [Video]

Samsung Galaxy Note 3'ün video kamera performansı sizi şaşırtacak!

Samsung Galaxy Note 3, Canon EOS 5D Mark III'e Karşı [Video]

Samsung'un geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Galaxy Note 3 mobil sektöre birçok anlamda yenilik getiriyordu. Öncelikle Galaxy Note 3, 22 nanometre üretim teknolojisine sahip, 1866 MHz hızında 3 GB DDR3 sistem belleği barındırıyordu. Bununla birlikte 4K video çekim özelliği ise (Snapdragon 800'lü versiyonlarda) bir ilkide beraberinde getiriyordu. Galaxy S5 piyasada olmasına rağmen Note 3'e halen en iyi kamera donanıma sahip telefon diyebiliriz.

Ünlü fotoğrafçı Alec Weinstein Galaxy Note 3'ün 4K video kaydını; SIGMA 24-70mm f/2.8 lens ile donatılmış Canon'un üst düzey EOS 5D Mark III DSLR, full-frame 22 megapiksel kamerası ile karşılaştırmış ve test sonuçlarınıda bizler için hazırladığı bir video ile paylaşmış. 

DSLR cihazların fotoğraf çekimleri tabii ki daha ön planda olan ürünler ve bu makineler video çekim kaliteleri ile değil fotoğraf çekim kaliteleri ile ön planda yer alıyorlar ama kendinden 2,5 kat küçük bir sensöre sahip bir telefonun daha iyi video çekimi yapabilmesini son kullanıcıya anlatmak bir hayli zor bir durum değil mi? Gelin karşılaştırma videosunu birlikte inceleyelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.