Mobil

Samsung Galaxy Note 4'ün kamera performansını arttırın

Samsung Galaxy Note 4'ün performansını arttırmanın yolu bulundu!

Samsung Galaxy Note 4'ün kamera performansını arttırın

Samsung Galaxy Note 4 kesinlikle harika bir Android akıllı telefon fakat diğer ürünlerde olduğu gibi, üretici tarafından getirilen bazı kısıtlamalar mevcut. Fotoğraf endüstrisi kesinlikle bunlardan etkilenenlerden birisidir. Ancak kök izinleri biraz sabır ile bu kısıtlamaları çözebilir.

 1415554618_itf-note4wcar006dynamicblack.png

XDA üyesi kevinrocksman, video kayıt süresini uzatmak, % 96 dan % 100 JPEG kalitesini artırmak ve çok daha fazlası ayarlarını değiştirmek için bir yol buldu.  Mod klasik bir dosya yöneticisi aracılığıyla uygulanabilir ve açıkçası sistem dosyalarını değiştiriyor. Bu değişikliği denemek için, Note 4’ün köklü ve özel bir kurtarması olması gerekiyor. Cihazınızı beğenmezseniz yeniden eski haline getirmek için root erişimi olan bir ES Dosya Gezgini veya benzer bir dosya yöneticisi olmalı. Yazar cihazın Snapdaragon ve Exynos sürümleri için, iki versiyonu hazırladı. Rehber ve indirme bağlantılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.