Mobil

Samsung, Galaxy S III'ü Kore için farklı tasarlamış!

Resimdeki görüntüye bakıldığı zaman Galaxy S III'ün Kore versiyonunun diğerinden daha geniş olduğu görülüyor.

Samsung, Galaxy S III'ü Kore için farklı tasarlamış!

Samsung, bir süre önce Galaxy S III'ü tanıttığında internet üzerinde amiral gemisinin tasarımını beğenmediklerini ifade eden birçok eleştiri vardı. Kişiden kişiye düşünceler değişir ama Galaxy S III hakkında yapılan eleştirilerden büyük bir bölümü tasarımı hakkındaydı. Aslında iPhone 4S de aynı şekilde eleştirilere maruz kalmıştı ama sonradan telefon çok iyi sattı.

1337973627_galaxy-s3-korean1.jpg

Şimdi yeni gelen iddialara göre bir resim sızdırılmış ve resimdeki görüntülere göre Galaxy S III'ün Güney Kore'de çıkacak versiyonun tasarımı farlı bir şekilde yapılmış. Samsung'un Güney Kore'ye LTE sürümünü dört çekirdekli işlemciler üzerinde farklı olarak sunmasının nedeni Kore'deki LTE radyoların buna uyumlu olmasından kaynaklanıyor. Çift çekirdekli sürümleri ise uluslararası piyasaya sürülecek.

Resimdeki görüntüye bakıldığı zaman Galaxy S III'ün Kore versiyonunun diğerinden daha geniş olduğu görülüyor. Aslında bu görüntüden emin değiliz haberde bir iddiadan ibaret. Ayrıca bu görüntü bir Photoshop ürünüde olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.