Mobil

Samsung Galaxy S V'in tasarımı üzerinde kararlar aldı

Samsung tasarım anlayışında değişikliğe gidecek

Samsung Galaxy S V'in tasarımı üzerinde kararlar aldı

Samsung Galaxy S3 farklı bir çizgide gelen ve bir çok kullanıcının her açıdan hoşuna giden bir telefon olmuştu. Galaxy S3'ün başarısını satış rakamlarından da anlamak mümkün.

iPhone'lara da fark atabilen Galaxy modeli Samsung'u iyi yerlere taşıdı. Yeni iPhone modelinin tasarım olarak ve ara yüz olarake eski modelleriyle aynı gelmesi de Samsung'un işini kolaylaştırdı ve tercih edilebilirliğini artırdı.

1371305971_samsung-neurologica-loginherecom.jpg

Ancak Samsung'un da aynı hataya düşerek yeni Galaxy S4 modelinde benzer tasarıma gitmesi bir çok kullanıcı tarafından tepki topladı. Telefon her ne kadar bir çok yeni özellik ve yazılımsal geliştirmeler sunsa da dış görünüşünün aynı olması telefonun özelliklerini az da olsa gölgede bıraktı.

1371306011_samsung-galaxy-s-iv.jpg

Yeni nesil Galaxy S5'in ya da adı henüz belirlenmeyen yeni modelin tasarımı hakkında Kore'de toplantı düzenlendi. Toplantıda Samsung üst düzey yöneticileri Samsung'un çizgisini belirten yeni bir tasarım yoluna gitmenin gerekliliğine karar verildi.

Samsung Galaxy S3'lerde kullanılan maddelerin plastik olması iPhone'larla karşılaştırılırken en çok eleştiri alan noktalardan biri olmuştu. Bununla birlikte Samsung'un yeni tasarımını belirlerken ana maddelerde de değişiklikleri göz önünde bulunduracağı belirtiliyor.

Yorumlar
Misafir
hadi be samsung şaşırt bizi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.