Mobil

Samsung Galaxy S21 serisinin çıkış tarihi!

Samsung Galaxy S21 serisinin çıkış tarihi için bazı tahminler ve sızıntılar mevcut. İşte detaylar!

Samsung Galaxy S21 serisinin çıkış tarihi!

Popüler ihbarcı Jon Prosser, Samsung'un Galaxy S21 serisini 14 Ocak'ta açıklayacağını attığı bir tweet ile iddia etti. Kendisi yakın zamanda iPhone 12 serisinin gelişini doğru bir şekilde tahmin etmişti ve geçmişte de yerinde tahminleri oldu.

Jon Prosser, tweetinde ayrıca ön siparişlerin aynı gün başlayacağını ve piyasa lansmanının serinin açıklanmasından iki hafta sonra yani 29 Ocak'ta planlandığını söyledi.

Samsung Galaxy S21 serisinin çıkış tarihi!

Sızıntı yapan kişiye göre, dizi önceki seri gibi üç telefon içerecek - Galaxy S21, Galaxy S21 + ve Galaxy S21 Ultra. Üçlü arasında bölünmüş altı renk seçeneği olacak.

Samsung Galaxy S21'in gri, pembe, mor ve beyaz renklerinde piyasaya çıkması beklenirken, Galaxy S21 + siyah veya gümüş renklerde satışa sunulacak. Ultra modeli ise siyah, gümüş ve mor seçenekleriyle karşımıza gelecek.

Kaynak aynı zamanda, bu telefonların Brezilya, Endonezya, Güney Kore ve Vietnam olmak üzere dört ülkede üretileceğini iddia ediyor.

Hali hazırda Note 20 satışlarının çok iyi gitmediği biliniyor. Samsung'un S21 konusunda aceleci davranmasının sebeplerinden biri bu da olabilir. Ayrıca S21 ile tamamen farklı bir tasarımla karşımıza çıkacak olan Samsung sektöre yeni bir nefes getirmek istiyor.

Güney Koreli üreticinin bu bağlamda ne derece başarılı olacağı ise şimdilik soru işareti.

Yorumlar
Triglav
"Hali hazırda Note 20 satışlarının çok iyi gitmediği biliniyor" Aynen, Note 20 Ultra 5G en çok satılan 5G telefon oldu.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.