Mobil

Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları için uykuları kaçıracak iddia!

Çok yakında tanıtılacak olan Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları için yeni bir iddia ortaya atıldı. Bu gelişme yeni amiral gemisi Galaxy serisini bekleyenleri üzecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy S23 serisinin fiyatları için uykuları kaçıracak iddia!

Samsung, çok yakında Galaxy S23 serisini tanıtacak. Geçtiğimiz günde yanlışlıkla Galaxy S23 tanıtım tarihini websitesinde paylaşan Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefon serisinin fiyatlandırmasında farklılığa gidecek gibi görünüyor. Daha önce yaptığı iddia ve sızıntıları genelde doğru çıkan bir sızıntıcının yeni bir iddiası, Galaxy S23 fiyatlarında yükseliş olacağına işaret ediyor.

Samsung Galaxy S23 fiyatları üzecek gibi görünüyor

Samsung, şubat ayının ilk haftasında Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarını dünya genelinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisinin fiyatları için de sızıntılar eksik olmuyor.

Bu sızıntılardan sonuncusu ise Galaxy S23 fiyatlarında yükseliş olacağını öngörüyor. OrexDa isimli ünlü bir sızıntıcı tarafından ortaya atılan iddiaya göre Samsung, anavatanı Güney Kore'de Galaxy S23 fiyatlarını artıracak.

Sızıntıcı, standart Galaxy S23 modelinin 1199 won 935 dolar), Galaxy S23 Plus fiyatının 1397 won (1.098 dolar) ve son olarak ise serinin amiral gemisi Galaxy S23 Ultra modelinin 1599 won (1.257 dolar) olacağını belirtti. 

Geçtiğimiz yılda tanıtılan Galaxy S22 serisi ise sırasıyla 999 won, 1199 won ve 1452 won fiyat etiketleriyle piyasaya sürülmüştü. 

Bu fiyat artışının yalnızca Güney Kore bölgesine geçerli olacağı söyleniyor. Yani bu artış ülkemizde tanıtılacak olan Galaxy S23 serisindeki modellerin fiyatını özel olarak etkilemeyecek. 

Galaxy S23 serisinin 1 Şubat'ta tanıtılması bekleniyor. Ülkemizde de merakla beklenen akıllı telefon serisi yılın amiral gemisi serileri arasına giriş yapacak.

Yorumlar
Serdar
Artık s23 e 100.000 satarlar
Cevapla
Süleyman
Valla ben redmi note 10 pro kullanıyorum cok memnunum Samsung almayın pişmanlıktır alacaksanız redmi alın veya ixomi
Cevapla
Volkan
Her yerde reklam var samsung daha iyi
Emre
Resmi 11 pro kullanıyorum on numara gerçekten
Abdurrahim
Hayatım da bir defa hata yaptım s22 plus aldım bana bedava ver almam Samsung pişmanlık haberiniz olsun
Cevapla
Osman
Bu telefonlara alanları devlet yakin takibe almali maddi durumu aylik kazanci bodrolu olarak 20bin tl alti olanlar varsa bunları takibe almali
Cevapla
Xxxx
Tamam soylerim
ismail
saçmalama asıl telefonun iki kati vergi alan devleti takibe almak lazim malmisin sen
Çağatay
Çok doğru diyorsun dahası lux araba alanlar içinde geçerli bu dediginiz
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.