Samsung gemileri yaktı! Popüler modelini uygun fiyata 12 taksitle satıyor!

Akıllı telefon pazarındaki lider isimlerden biri olan Samsung, üst segmentteki popüler modeli için kaçırılmayacak bir kampanyanın startını verdi. İşte tüm detaylar.

Samsung gemileri yaktı! Popüler modelini uygun fiyata 12 taksitle satıyor!

Galaxy teknolojisi ile üstün cihaz deneyimini herkes için ulaşılabilir kılan Samsung, hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümlerini, ulaşılabilir bütçe dostu fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Galaxy S serisinin en sevilen modeli Galaxy S20 FE ve A serisinin fiyat-performans ürünleri Galaxy A33 5G ve A23 hafta sonundan itibaren tüm Samsung yetkili satış noktalarında 12 ay taksitle satışa sunuluyor. [1]

En sevilen özellikler ve rekabetçi fiyat Galaxy S20 FE’de

Sahip olduğu özellikler ve rekabetçi fiyatıyla teknoloji tutkunlarından büyük ilgi gören Samsung Galaxy S20 FE ile mümkün olan en kusursuz deneyimi sunan Samsung, bu modelinde performansı üst düzeyde tutuyor.

 Galaxy S deneyimini daha geniş kitlelere ulaştırmak için en sevilen özellikleri bir araya getirdiği Galaxy S20 Fan Edition (FE), üst segment modellerinde de kullandığı Snapdragon işlemcisi ile kullanıcılara güçlü bir performans sağlarken profesyonel düzeyde kamerasının sunduğu yeni ve capcanlı renkler ile Galaxy S20 FE kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Galaxy S20 FE, güçlü Snapdragon işlemcisinin yanı sıra Süper Akıcı ekran kaydırma, yapay zekâ destekli kamera, gelişmiş çip seti, hızlı bağlantı, uzun saatler yeten pil gücü ve artırılabilir depolama gibi özellikler de sunuyor. 

 A Serisinin en çok tercih edilen fiyat performans ürünleri: Galaxy A33 5G ve Galaxy A23

Galaxy’nin özgün yapay zeka (AI) destekli kamerası, geniş ve akıcı ekranının yanı sıra iki güne kadar devam edebilen pil ömrüyle[2] yeni Galaxy A serisi yüksek güvenlik özelliklerini kullanıcılara sunuyor. 5nm işlemciyle güçlendirilen yeni Galaxy A serisinin kamerası hem gece hem de gündüz net görüntüler yakalamayı sağlıyor. 

Samsung gemileri yaktı! Popüler modelini uygun fiyata 12 taksitle satıyor!

5nm sekiz çekirdekli işlemciden güç alan Galaxy A33 5G çok sayıda zorlu görevi aynı anda yerine getirmek üzere tasarlandı. Galaxy A33 5G FHD+ Süper AMOLED ekran ile ışığın en parlak olduğu dış mekanlarda bile sevdiğiniz her şeyin keyfini canlı yüksek çözünürlük ve gerçek hayattakine benzer renklerle yaşama imkanı sunuyor. Galaxy A33 5G’nin çok lensli kamera sistemi, fotoğrafları bir üst seviyeye taşıyor. Görüş açısını Ultra Geniş Açılı Kamera ile genişletirken, Derinlik Kamerası ile odağı istenilen şekilde ayarlarken, Makro Kamera ile ayrıntılara daha da yakınlaşmak mümkün.

Samsung gemileri yaktı! Popüler modelini uygun fiyata 12 taksitle satıyor! - Resim : 1

Kolay bir o kadar da eksiksiz bir mobil deneyim sunan Galaxy A23 ise Ambient Edge tasarımı ve ince kavislerle kamerayla gövdeyi kesintisiz bir şekilde birleştiriyor. 50MP Ana Kamera ile hatırlamaya değer anları tüm ayrıntılarıyla ölümsüzleştiren Galaxy A23 ince ve simetrik tasarımıyla siyah, beyaz ve mavi renklerinde kullanıcıyla buluşuyor.

BDDK’nın 05.01.2023 tarihli kararı uyarınca, Tüketicilerin, Ilgili satış noktasında nihai satış fiyatı 12bin TL ve altında olan cep telefonu alımlarında, on iki ay vadeli tüketici kredisi kullanılabileceğine dair hazırlanmış bilgilendirmedir.

Ortalama/tipik bir kullanıcının kullanım profiline göre tahmin edilmiştir. İngiltere'de 2022.01.20–01.31 arasında, SM-A536 ve SM-A336'nın ön sürüm sürümleriyle, LTE ve 5G Sub6 ağları kullanılarak (5G mmWave ağı altında test edilmemiştir) varsayılan ayarlarda Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak değerlendirilmiştir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanılan özelliklere ve uygulamalara, arama ve mesajların sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer birçok faktöre göre farklılık gösterebilmektedir.