Samsung, Galaxy S24 Ultra hazırlıklarına şimdiden başladı! Benzersiz bir telefon geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, henüz Galaxy S23 serisini bile duyurmamış olabilir ancak bu durum Galaxy S24’den haber almamıza mani değil.

Samsung, Galaxy S24 Ultra hazırlıklarına şimdiden başladı! Benzersiz bir telefon geliyor!

Samsung, şu sıralar harıl harıl Şubat ayında gerçekleştireceği etkinliğe hazırlanıyor. Galaxy Unpacked adı verilen bu etkinlik için şu ana kadar iki defa erteleme haberi gelmiş ve bu haberler neticesinde yeni tarihin Şubat sonunu bulacağı belirtilmişti. Ancak Samsung’a yakın bir kaynaktan gelen son dakika bilgisi, bu erteleme haberlerini yalanlayarak Galaxy Unpacked’ın Şubat başında yapılacağını iddia etti.

Güney Koreli teknoloji devi heyecanla beklenen bu etkinliği ne zaman gerçekleştirecek şimdilik bilinmiyor ancak anlaşılan Samsung, daha şimdiden bir sonraki senenin amiral gemisi hakkında çalışmalara başlamış. Bunun biz değil, sızıntı dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Ice Universe söylüyor.

Samsung, Galaxy S24 Ultra hazırlıklarına şimdiden başladı! Benzersiz bir telefon geliyor!

Ünlü sızıntı platformu tarafından ortaya atılan son iddialara göre, Samsung Galaxy S24 Ultra modelinde kullanacağı kamera örgüsünü belirlemeye çalışıyor. Ana kamera olarak Galaxy S23 serisiyle aynı özellikler barındıran bir lens göreceğimizi belirten Ice Universe, işlerin değiştiği noktanın ise telefoto kamerası olacağını söylüyor.

Buna göre Galaxy S24’ün yeni telefoto kamerası sayesinde, kullanıcılar çok daha başarılı yakınlaştırma yapabilecekler. Hatta kimilerine göre bu yeni telefoto teknolojisi sayesinde, çok uzaklardaki görüntüler bile herhangi bir kalite kaybı yaşanmadan yakınlaştırılabilecek. Tabi henüz Galaxy S23 serisini bile görmediğimiz bir ortamda Galaxy S24 serisine ait bilgilerin gelmesi ne derece güvenilir bilinmez ama en azından bu haber Güney Koreli teknoloji devinin yeni bir şeyler üzerinde çalıştığını görmek açısından önemli.