Mobil

Samsung Galaxy S5'in bataryası test sırasında patladı! (Video)

Bu yeni yapılan test diğerlerinden daha acımasız.

Samsung Galaxy S5'in bataryası test sırasında patladı! (Video)

Samsung'un Galaxy S5 modelinin su geçirmez bir yapıda olduğunu, almış olduğu IP67 sertifikasından hatırlıyoruz. Cihaz bugüne kadar sayısız testlerden geçti. Bu testler arasında havuza atılma,  çeşme altında yıkama, su dolu kab içinde bekletme, ve yüksekten düşme testleri bulunuyor. Ancak bu yeni yapılan test diğerlerinden daha acımasız.

1397061374_img20140409183026.jpg

Galaxy S5'e bu seferki test, çekiç ve bıçakla yapılıyor. TechRax'ın yayınladığı videoda cihazın önce bıçakla kasası ve ekranı cizilmeye ve kesilmeye çalışılıyor. Bu testten ufak tefek sıyrıklarla kurtulan cihaz, sıra çekice gelince pes ediyor. Önceleri ufak darbelerle test edilen cihaz oldukça mukavemet gösteriyor ancak testi yapan kişi bu kez işi abartıyor.

Cihaza olanca gücüyle vurmaya başlayan kişinin hiç beklemediği birşey oluyor. Dilerseniz testin geri kalan kısmında neler olduğunu, aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.