Samsung Galaxy S7'nin tasarımı sızdırıldı

Samsung'un merakla beklenen yeni üst seviye telefonu Samsung Galaxy S7'nin tasarımı sızdırıldı.

Samsung Galaxy S7'nin tasarımı sızdırıldı

Resmi olarak tanıtılmasına 1 aydan daha kısa süre kalan Samsung Galaxy S7'nin tüm tasarımsal detayları OnLeaks ve uSwitch tarafından sızdırıldı.

İlginizi Çekebilir >> 

Daha önceden birçok farklı teknik özelliğinin sızdırması haberleriyle gündemden düşmeyen Samsung Galaxy S7'nin ortaya çıkan tasarım detaylarıyla birlikte cihaz henüz tanıtılmadan netleşmiş oldu. Ancak bugüne kadar yapılan tüm sızdırmaların resmi olarak doğrulanmış detaylar olmadığını da hatırlatalım.

uSwitch'in yaptığı habere göre Samsung Galaxy S7'nin 5.1-inç boyutunda bir ekranı bulunuyor. Cihaz 142.5mm uzunluğa, 69.5mm ene ve 7.9mm kalınlığa sahip. Hem önü ve arkası cam olan Samsung Galaxy S7 tasarımsal olarak Samsung Galaxy Note 5 cihazını oldukça andırıyor. Cihazda Galaxy S6'daki ile aynı ekran kullanılırken cihazın arka kısmında tıpkı Note 5'te olduğu gibi iki kenarı bombeli bir cam kullanılıyor.

Cihaz resmi olarak 21 Şubat'ta Barcelona'da Mobil Dünya Kongresi'nden bir gün önce düzenlenecek Galaxy Unpacked 2016 etkinliğinde tanıtılacak. Cihazın sızdırıldığı gibi olup olmadığını hep beraber göreceğiz.