Mobil

Samsung Galaxy S9 ve S9+ için değişim kampanyası

Samsung Türkiye yeni akıllı telefon modelleri S9 ve S9+ için "eskiyi getir, yeniyi götür" konseptli bir kampanya başlattı.

S9 ve S9+ için değişim kampanyası

Kamera özellikleriyle dikkat çeken bir model olan Samsung Galaxy S9 ve S9+ için Türkiye'de yeni bir değişim kampanyası başlatıldı. Samsung Türkiye tarafından duyurulan kampanyada eski telefonunu getirenlere belli bir oranda indirim yapılıyor. Kullanıcıların bu indirim tutarı telefon fiyatından düşülerek S9 ve S9+ sahibi olması hedeflenen kampanya Samsung'un seçili mağazalarında geçerli olacak.

Kesin bir tarih verilmese de Mart ayı içinde geçerli olması beklenen kampanya ile çalışır durumda olan akıllı telefonlar 4250 TL'ye varan (iPhone X 64 GB için geçerli en üst rakam) fiyatlarla alınacak ve yerine aradaki fark ödenerek Samsung Galaxy S9 ya da S9+ verilecek.

Kampanya kapsamında geri alınacak eski telefonun Samsung'un yaptığı açıklamada aşağıdaki özelliklere sahip olması gerekiyor:

"Tüketici tarafından teslim edilecek ürünün; Ön ekranında ve arka kasasında kırık/çatlak olmaması, ürünün açılıp kapanıyor olması, bataryasının bulunması ve şarj olabilmesi, cihazın ekranında piksel kaybı olmaması, varsa cihazın icloud özelliğinin iptal edilmiş olması, ürünün BTK sorgusu sonucunda çalıntı olmaması gerekmektedir."

Samsung Galaxy S9 ve S9+ için değişim kampanyası - Resim : 1

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi Samsung'un resmi internet sitesinde yer alan sayfasından alınabilir. İlgili sayfanın altında kampanyaya katılan bayilerin isimleri ve telefon marka ve modeline göre fiyatlandırmaları içeren iki ayrı döküman bulunuyor.

S9 4599 TL'den satılıyor

25 Şubat 2018 tarihinde tanıtılan Samsung Galaxy S9 ve S9+ Türkiye'de satışa geçtiğimiz günlerde sunuldu. Telefonun S9 modeli 4599, S9+ modeli ise 5199 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Yapılan kampanyada alınan eski telefonların fiyatı bu rakamlardan düşülecek. Ortaya çıkan rakamın peşin mi yoksa taksitli mi ödenebileceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor. 

S9 ailesinin en önemli özelliği ise gelişmiş kameralara sahip olmaları. Bu kameralar değişken diyafram aralıklarına sahip olarak tasarlanmışlar ve en düşük ışık koşullarında biri iyi sonuç veriyor. Ayrıca  720p çözünürlükte saniyede 960 kare ağır çekim yani Slow Motion desteği de sunuyor. 

Note 8 için de yapılmıştı

Samsung benzer bir kampanyayı Galaxy Note 8 modelleri için de gerçekleştirmişti. Bu tarz kampanyalar genelde firmanın kendi mağazalarında geçerli oluyor. Operatörların bazıları bu tip çözümler sunarken (örneğin Türk Telekom), teknoloji marketleri gibi satış kanallarında bu tip bir kampanya modeli bulunmuyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.