Mobil

Samsung Galaxy Tab S7 + özellikeri Geekbench'da ortaya çıktı!

Geekbench'de görülen Samsung Galaxy Tab S7 + 'ın anahtar özellikleri ortaya çıktı!


Geekbench'de SM-T976B spor model kodu ile görülen Samsung Galaxy Tab S7 + 'ın anahtar özellikleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Tab S7 + özellikeri Geekbench'da ortaya çıktı!

Geekbench'de SM-T976B spor model kodu ile görülen Galaxy Tab S7 +, Android 10'u çalıştırıyor olacak. Cihaz bunun yanında 6GB RAM'e sahip olacak, ancak henüz onaylanmamış başka RAM varyantları da olabileceğini belirtelim.

Karşılaştırma veritabanı, Galaxy Tab S7 + 'daki anakartı Snapdragon 865 SoC'ye karşılık gelen "kona" olarak listeler. Bu, dümende Snapdragon 865 yongasetine sahip tabletin önceki söylentileri ile aynı hizaya geliyor.

Karşılaştırma veritabanında, Galaxy Tab S7 + 'daki anakartın Snapdragon 865 SoC'ye karşılık gelen "kona" olduğu görülüyor. Bu bilgi, Snapdragon 865 yonga setine sahip tabletin önceki söylentileri ile uyuştuğunu gösteriyor.

Geekbench, Galaxy Tab S7 + 'nın diğer özelliklerini açıklamıyor, ancak iddialara göre tablet 12.4 " 120Hz ekrana sahip olacak, 9.800 mAh pilden güç alacak cihaz ABD ve Avrupa'daki 5G ağlarını destekleyecek.

Galaxy Tab S7 serisi hakkında önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Biz de siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.