Samsung Galaxy Z Flip 4 tüm detayları ile karşınızda!

Samsung Galaxy Z Flip 4 serisi lansmandan önce tüm detayları ile sızdırıldı. İşte merakla beklenen serinin görünüm detayları.

Samsung Galaxy Z Flip 4 tüm detayları ile karşınızda!

Samsung'un bir sonraki Unpacked etkinliği hızla yaklaşıyor ve etkinlik 10 Ağustos'ta gerçekleşecek. İşte o zaman şirket Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4'ü tanıtacak. Ancak resmi lansmandan önce cihazlarla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy Z Flip 4 tüm detayları ile karşınızda!

Samsung Galaxy Z Flip 4 tüm detayları ile karşınızda! - Resim : 1

Bu sefer dört renk seçeneğini de gösteren yeni resmi görünümlü renderlar karşımıza çıktı. Samsung yeni lansman etkinliğini 10 Ağustos'ta gerçekleştirecek. Katlanabilir cihaz sektöründe ciddi anlamda öncü olan Güney Koreli teknoloji devi yeni serisi ile de çığır açmayı planlıyor. Cihazlarda Pil, 25W kablolu ve 10W kablosuz şarj desteği ile 3.400 mAh veya 3.700 mAh olacak. Cihazlar ayrıca One UI 4.x ile Android 12'yi çalıştıracak. Fiyat açısından ise henüz net bir bilgi yok. En azından belirli söylentilere bakılırsa, selefi Flip 3'e kıyasla hafif bir artış söz konusu. Olursa, Flip4'ün 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı olan sürüm için 1.079 €'dan başlamasını bekleniyor.

Bu da günümüz kurunda 20 bin TL civarına denk geliyor. Tabi bunun başlangış fiyatı olduğunu da belirtmekte fayda var. Artan RAM ve farklı GB depolama alanına sahip modellerde çok daha farklı fiyatlar konuşabiliriz. Söz konusu cihazlarla ilgili tüm detaylar yakında netleşecek.