Mobil

Samsung Galaxy Z Fold 3 aniden patladı! İşte o görüntüler

Samsung'un yeni katlanabilir cihazları hakkında skandal bir video gündeme oturdu. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 3 aniden patladı! İşte o görüntüler

Samsung geçtiğimiz günlerde yepyeni katlanabilir cihazlarını tanıttı. Uzun süredir gelmesi beklenen cihazlar kullanıcılar tarafından merakla bekleniyordu. Farklı tasarımları ve gelişmiş özellikleriyle cihazlar ülkemizde de ön satışa çıktı.

Ancak Samsung'un yeni katlanabilir cihazlarıyla ilgili bazı skandallar gelmeye başladı. Bir kullanıcı aniden patlayan Samsung Galaxy Z Fold 3'ün görüntülerini sosyal medyada paylaştı.

Samsung Galaxy Z Fold 3 aniden patladı

Samsung'un yeni katlanabilir cihazları yurtdışında kullanıcılara bizden daha erken ulaştı. Modeller ülkemizde hala ön siparişte. Telefonu sipariş eden kullanıcılar paketleme tarihinden bir hafta sonra dahi cihazın hala gelmediğini bildirdi. Samsung ön siparişlerin ulaşmamasıyla ilgili cihazın "henüz gelmediğini" bildirmiş. Sonuç olarak paketleme tarihi olarak 21 Eylül gösterilen cihaz hala ortada yok.

Bununla birlikte bir kullanıcı Samsung Galaxy Z Fold 3'ün aniden patladığı anları sosyal medya hesabında paylaştı. Neyse ki kullanıcı herhangi bir zarar görmedi. Patlayan cihazın sahibine Samsung, yeni bir kutu göndererek durumu telafi etmeye çalışmış. Siz Samsung'un katlanabilir cihazlarında yaşanan bu problemler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
Feryat
10 paralık fener ancak bu kadar yanar. TL.si 23 bin lira boşa gitti samsung uyuyormu.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.