Samsung Galaxy Z Fold 4 hangi renk ve depolama alanı seçenekleriyle çıkacak?

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un heyecan uyandıran yeni katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Z Fold 4’ün tanıtım tarihi yaklaştıkça sızıntıların sayısı da artıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4 hangi renk ve depolama alanı seçenekleriyle çıkacak?

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının tartışmasız lider ismi Samsung’un bugünlerdeki en önemli önceliği, yakın zamanda tanıtacağı Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modelleri olsa gerek. Uzun bir süredir haklarında birçok sızıntının paylaşıldığı bu katlanabilir akıllı telefon modelleri de, artık meraklılarının önüne çıkabilmek için adeta gün sayıyor.

Her ne kadar Samsung hem yeni katlanabilir akıllı telefon modellerini hem de yeni akıllı saat modelini tanıtacağı Unpacked etkinliği için henüz kesin bir tarih vermemiş olsa da, duyum kanalları bu etkinliğin yine Ağustos ayı içerisinde yapılacağından emin. Öte yandan bu tarihin yaklaşmaya başlamasıyla birlikte, sızıntıların da hız kazandığını söylememiz lazım.

Samsung Galaxy Z Fold 4 hangi renk ve depolama alanı seçenekleriyle çıkacak?

Teknoloji dünyasının en önemli duyum kanallarından biri olan Evan Blass, bugün Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Galaxy Z Fold 4 modelinin hangi renk ve depolama alanı seçenekleriyle satışa sunulacağını duyurdu.

Evan Blass’e göre katlanabilir akıllı telefon dünyasının yeni amiral gemisi Galaxy Z Fold 4; gri yeşil, bej, bordo kırmızı ve phantom siyah olmak üzere 4 farklı renk ile hayranlarının karşısına çıkacak. Depolama alanı konusunda ise söylentilerin aksine 1TB’lık modelin olmayacağını belirten Blass, yeni modelin 128GB, 256GB ve 512GB olmak üzere 3 farklı versiyonla geleceğini iddia etti.