Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 lansmandan önce görüntülendi!

Güney Koreli teknoloji dev Samsung, Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4'ü yakında piyasaya sürecek. Merakla beklenen katlanabilir telefonlarla ilgili detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 lansmandan önce görüntülendi!

Ağustos ayında Samsung'un Galaxy Unpacked etkinliği gerçekleşecek. Etkinlik yaklaştıkça daha fazla ayrıntı da ortaya çıkmaya başlıyor. Daha önce sadece render'ları görmemize rağmen, bugün Samsung Galaxy Z Fold cihazlarının tam görünümü internete sızdırıldı.

91mobile bünyesinde Evan Blass tarafından yayınlanan görseller sayesinde Güney Koreli teknoloji devinin sıradaki katlanabilir telefonlarına bir bakış elde ettik. Tasarım açısından heyecanlanacak yeni bir şey olmasa bile, tüm telefonları resmi tanıtımlarından önce görmek harika. Galaxy Z Fold 4, görüntülerde üç renkte karşımıza çıkıyor: siyah, altın ve derin mavi.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 lansmandan önce görüntülendi!

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 lansmandan önce görüntülendi! - Resim : 1

Galaxy Z Flip 4, mevcut dört renkte gelecek: siyah, gül altın, açık mavi ve mor. Samsung daha önce Galaxy S22 renk şemasını açıkladığında Mor rengini ilk kez orada görmüştük. Bilinen detaylara ek olarak, Galaxy Z Fold Snapdragon 8 Gen 1 çipinden% 30 daha fazla pil ömrü sunan Qualcomm'un en yeni Snapdragon 8 + Gen 1 Soc'si tarafından desteklenecek. Yonga seti 256GB ve 512GB depolama kapasitelerine sahip olacak ve 12GB veya 16GB RAM ile birleştirilecek.

Akıllı telefonun optiklerinde 50 megapiksel birincil sensör, 12 megapiksel ultra geniş ünite ve 3x zoomlu 12 megapiksel telefoto lens bulunuyor. Dış ekrandaki ön kamera 10 megapiksellik bir ünite olurken, iç ekrandaki kamera 16 megapiksellik bir ekran altı ünite olacak. Bunun dışında, cihazın 25W hızlı şarjlı 4.400mAh bataryaya sahip olduğu ve Android 12'ye dayanan bir UI çalıştırdığı söyleniyor.