Samsung Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4 depolama ve renk seçenekleri ortaya çıktı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yakında yeni katlanabilir telefonları Galaxzy Z Fold 5 ve Z Flip 4'ü piyasaya sürecek. İşte detaylar.

Samsung Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4 depolama ve renk seçenekleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Unpacked 2022 etkinliği için geri sayım başladı. Güney Koreli teknoloji devi bu etkinlikte yeni katlanabilir cihazlarını tanıtacak. Bu etkinlik sırasında şirket, merakla beklenen yeni nesil katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4'ü duyuruyor olacak.

Haber, Güney Koreli teknoloji devinin Hindistan pazarına yönelik planlarını ortaya koyan 91Mobiles raporundan geldi. Marka, Galaxy Z Fold 4 modelini Greygreen, Beige ve Phantom Black olmak üzere üç renk seçeneğiyle piyasaya sürecek. Öte yandan Galaxy Z Flip 4 modeli Bore mor, Grafit ve Pembe altın renk seçenekleriyle satışa sunulacak. 

Samsung Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4 depolama ve renk seçenekleri ortaya çıktı!

samsung

Galaxy Z Fold 4 modeli bölgede 12GB RAM + 256GB dahili depolama varyantı veya 12GB + 512GB versiyonunu içeren iki depolama konfigürasyonu ile gelecek. Bu arada Galaxy Z Flip 4, 8GB + 128GB ve 8GB + 256GB olmak üzere iki depolama seçeneğinde de satılacak. Rapor ayrıca her iki akıllı telefonun satış tarihini de ortaya koyuyor. Her iki modelin de 26 Ağustos'tan itibaren satın alınabileceğini iddia ediyor. Bu, duyurunun 10 Ağustos'ta olmasına rağmen ay sonunda piyasaya sürüleceği anlamına geliyor. Bunun hala onaylanmamış bir rapor olduğunu hatırlatalım. Resmi lansmanda bu raporlar netleşecek.