Mobil

Samsung kavisli ekranlı Galaxy S6 Plus hazırlıyor

Samsung inovasyonun sınırlarını zorlamaya devam ediyor!

Samsung kavisli ekranlı Galaxy S6 Plus hazırlıyor

Samsung her daim yenilikçi ürünler ortaya koyan ve yenilikten, inovasyondan asla çekinmeyen bir firma olmuştur. Zaman içinde yaptığı ürünlere bakarsanız zaten ne demek istediğimizi çok iyi anlayabileceksiniz.

4,3 inç ekranlara sığmaya çalıştığımız bir dönemde 5,3 inç ekrana sahip ilk nesil Glaaxy Note ile sektörü tanıştıran firma için "bu telefonu asla satamaz" yorumlarında bulunulmuştu. Galaxy Grand ve Galaxy Mega ile büyüklük konusunda da çığır açan Samsung yine eleştirilerin hedefinde olmuş ama kullanıcılar bu ürünlere özellikle Grand modeline yoğun ilgi göstermişti. Galaxy S4 Zoom ile de "bu kalınlıkta telefon olur mu" diyenelere Samsung en iyi cevabı sanırız Galaxy K Zoom ile vermişti. Samsung yine inovasyon tarafında bu yıl da kendini aşarak Galaxy S6 Edge ile yoluna devam etti.

1433236414_sm-g925izdains-625537-0.jpg

Gelen bilgilere göre Samsung inovasyona devam ediyor ve The Project Zero 2 adıyla bilinen yeni bir projeyi ortaya koyuyor. Samsung'a yakın kaynaklar bu projenin Galaxy S6 Plus olduğunu belirtiyorlar ve gelen dedikodular arasında Galaxy S6 Plus'ın da ekranının S6 Edge gibi kıvrımlı olacağı ve yeni telefonun önümüzdeki hafta tanıtılacağını belirtiyorlar.

Samsung yeni nesil Galaxy S6 Plus'ta 5,5 inç AMOLED ekran kullanacak. Donanımla ilgili şu anda bilinen tek bilgi bu fakat umarız pil konusunda Samsung bu sefer bonkör davranır. Bakalım ilerleyen günler bize ne gösterecek?

Sizce Edge kıvrımlarıyla daha büyük ekranlı bir Galaxy S6 Plus başarılı olur mu?

1433178708_90lar.jpg


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.