Samsung S6 ve S6 Edge ile kablolardan kurtulun!

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge, yeni şarj teknolojisiyle şarj kablolarının görüntü kirliliğine son veriyor

Samsung S6 ve S6 Edge ile kablolardan kurtulun!

Samsung’un, 2000’li yılların ortasından itibaren Ar-Ge çalışmalarını sürdürdüğü kablosuz şarj teknolojisi, Galaxy S6 ve S6 edge cihazlarıyla bugüne kadarki en gelişmiş düzeyine ulaştı. Qi Endüktif Şarj Teknolojisi kullanılarak geliştirilen Samsung Kablosuz Şarj Standı, kullanıcıyı göz zevkini bozan kablolardan kurtararak Galaxy S6 ve S6 edge’in şarj edilmesini sağlıyor.

Çalışma alanlarında şarj kablosuna bağlı pek çok cihazın yol açtığı rahatsız edici görünüme son veren Samsung Kablosuz Şarj Teknolojisi, kullanıcılara telefona bağlı herhangi bir kablo olmadan cihazlarını şarj edebilme imkanı sunuyor. Kablosuz şarj, sadece evlerde değil, pek çok kamuya açık mekanda da kullanılabiliyor.

Samsung Kablosuz Şarj Standı

Cam görünümü, çekici yuvarlak hatları ve parlak kaplamayla dikkat çeken şık tasarımıyla kullanıcılardan yoğun ilgi gören Samsung Kablosuz Şarj Standı şarj aletini nereye koyduğunu unutan kullanıcılar için de yepyeni bir sayfa açıyor.

1433235074_samsungkablosuzsarjstandi-kampanya-bb010615.jpg

Cihazınızı her şarj etmek istediğinizde bir şarj kablosuna bağlama ihtiyacını ortadan kaldıran Samsung Kablosuz Şarj Standı, Qi Endüktif Şarj Teknolojisi’nden faydalanıyor. , hem kurulumu hem kullanımı kolay Stand, üzerine cihazınızı yerleştirdiğiniz an telefonu şarj etmeye başlıyor; üstelik kullanıcı, cihazı şarjdayken gelen bir aramaya da cevap verebiliyor. Sabit LED göstergesi, Galaxy S6 ya da Galaxy S6 edge tamamen şarj olduğunda kullanıcısını  uyarıyor.

Samsung Kablosuz Şarj Standı, Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge ve Galaxy Note 3 ürünlerinde de uyumlu arka kapak desteği sayesinde kullanılabiliyor. Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge cihazlarında ise herhangi bir ek kapağa ihtiyaç duyulmuyor.

Samsung’dan yılın fırsatı: Kablosuz Şarj Standı Kampanyası

Samsung, 30 Haziran 2015 tarihine kadar stoklarla sınırlı, kaçırılmayacak yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Belirtilen tarihe kadar Galaxy S6 ve S6 edge satın alan tüketiciler, Kablosuz Şarj Standı’na ücretsiz sahip olma imkanına kavuşuyor.