Samsung merakla beklenen resmi duyuruyu yaptı

Teknoloji dünyasının nefesini tutarak beklediği Galaxy Unpacked etkinliği hakkında beklenen resmi açıklama sonunda geldi.

Samsung merakla beklenen resmi duyuruyu yaptı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından organize edilecek olan ve bir süredir ismi dilden dile dolaşan Galaxy Unpacked etkinliği hakkındaki resmi açıklama sonunda geldi. Bildiğiniz üzere kısa bir zaman önce, ünlü bir duyum hesabı bu organizasyonun 10 Ağustos’ta yapılacağını söylemişti. İşte Samsung’da şaşırtmadı ve bugün yaptığı açıklamayla tanıtımın 10 Ağustos Çarşamba günü yapılacağını doğruladı.

Samsung tarafından yapılan bu açıklamada yalnızca Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihi ile ilgili bilgi verilirken, hangi cihazların tanıtılacağı ve bizleri ne gibi sürprizlerin beklediği hususlarında herhangi bir ipucu verilmedi. Ancak bizler, bugüne kadar sızdırılan bilgilerden söz konusu lansmanda Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin tanıtılacağını biliyoruz.

Samsung merakla beklenen resmi duyuruyu yaptı

Tabi bunlar akıllı telefon kanadında karşımıza çıkacak modeller. Öte yandan akıllı saat konusundaki beklentilerimize ise, Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro modellerinin podyuma çıkması. Güney Koreli teknoloji şirketi bu cihazlara ilave olarak farklı bir model daha tanıtırsa, işte o zaman gerçekten bizleri şaşırtmış olur.

Öte yandan tanıtılması muhtemel olan bu cihazların neredeyse bütün özelliklerini bildiğimizi de söyleyebiliriz. Her ne kadar bu konuda zaman zaman şirketler gerçekten çok önemli bilgileri saklayabilmiş olsalar da, söz konusu cihazlar katlanabilir akıllı telefon dünyasının en çok merak edilen modelleriyle akıllı saat dünyasının en beğenilen cihazları olunca, böyle bir duruma çok ihtimal verilmiyor. Yine de en doğru bilgileri 10 Ağustos’ta düzenlenecek tanıtım organizasyonuyla Samsung’dan alacağımızı hatırlatalım.