Samsung Xiaomi'yi bu telefonla alt edecek! İşte bedavadan biraz pahalı Galaxy F14!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından geliştirilen yeni giriş seviyesi cihaz ilk defa tasarımıyla gün yüzüne çıktı.

Samsung Xiaomi'yi bu telefonla alt edecek! İşte bedavadan biraz pahalı Galaxy F14!

Akıllı telefon sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Samsung, yıllardır olduğu gibi yine birçok farklı akıllı telefon modeli üzerinde aynı anda çalışıyor. Bir taraftan 2023 yılının Şubat ayında, muhtemelen de ilk haftasında tanıtacağı Galaxy 23 serisi üzerinde çalışan Samsung, diğer bir taraftan ise giriş ve orta seviye modellerini unutmadığını hatırlatıyor. Güney Koreli teknoloji devinin yoğunlaştığı giriş seviyesi modellerden biri olan Galaxy F14 ise bugün ilk defa kanlı canlı bir şekilde karşımıza çıktı.

Sadece önden bir görünümünü paylaşılan Galaxy F14’e baktığımız zaman damla çentik selfie kamerası ve kalın ekran çerçevesi göze çarpan ilk detaylar olacaktır. Bunun haricinde şimdilik başka herhangi bir özelliğine vakıf olmadığımız bu telefonun 5G bağlantı teknolojisiyle geleceği ve muhtemelen de selefi Galaxy F14’ten daha güçlü bir yonga setiyle karşımıza çıkacağı kesin.

Samsung Xiaomi'yi bu telefonla alt edecek! İşte bedavadan biraz pahalı Galaxy F14! - Resim : 1

Samsung Xiaomi'yi bu telefonla alt edecek! İşte bedavadan biraz pahalı Galaxy F14!

Öte yandan yeni akıllı telefon modelinin 6,6 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde LCD ekrana sahip olacağını, arka yüzeyinde 50MP + 50MP + 2MP’den oluşan ikili, ön yüzeyinde ise 8MP’den oluşan tekli bir kamera kurulumuna sahip olacak belirtiliyor.

Elektriksel gücünü 6000maAh’lık bataryasından alan ve bu pişini 15W hızlı şarj teknolojisiyle destekleyen Samsung Galaxy F14’ün kutudan ise Android 12 tabanlı OneUI 4.0 işletim sistemi ile çıkması bekleniyor.