Mobil

Türk Telekom'dan rakip operatörleri kıskandıracak başarı! Aboneleri çok şanslı!

Türkiye'deki öncü operatörlerden biri olan Türk Telekom önemli bir başarıya daha imza attı. İşte Türk Telekom'un rakip operatörleri kıskandıracak başarısı.

Türk Telekom'dan rakip operatörleri kıskandıracak başarı! Aboneleri çok şanslı!

Hemen baştan belirtelim. Bu içerik direkt olarak Türk Telekom yetkilileri tarafından hazırlanmıştır. Yorumlarınız da direkt yetkililer tarafından görüntülenecektir. O yüzden Türk Telekom tarafında bir şikayetiniz arzunuz varsa yorum olarak aşağıdan paylaşımda bulunabilirsiniz.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2006 yılından bu yana en çok ödül alan şirket konumundaki İnnova, Deloitte Fast 50 2022 Big Star Ödülü’nün sahibi oldu.

Türk Telekom’un bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcı şirketi İnnova, dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından Deloitte’un Teknoloji Fast 50 2022 yarışmasında zirvedeki yerini kimseye bırakmadı. Programda 2006 yılından bu yana en çok ödül alan şirket olarak dikkat çeken İnnova; net satış gelirlerinde kaydettiği büyüme performansı, sektöre yön veren inovatif ürünleri ve Ar-Ge faaliyetlerinin sonucunda ‘Büyükler Ligi’ olarak adlandırılan “Big Star” kategorisinde ödül aldı.  

Dijital dönüşümlere katkı

Ödül töreninde konuşan İnnova CEO’su Serdar Toraman, “İnnova olarak yenilikçi ürün ve servislerimizle farklı sektörlerden pek çok firmaya özel çözümler geliştirerek dijital dönüşüm yolculuklarında onlara rehberlik ediyoruz. Yerli kaynaklarla geliştirdiğimiz çözümlerimiz hem kamu hem de özel sektörün dijital dönüşümünde önemli bir rol üstleniyor. Yurt dışı odaklı ilerleyişimiz de devam ediyor. Sektörümüze kapsamlı bir bakış açısı sunan bu güzel organizasyonu yıllardır istikrarlı bir şekilde düzenleyen Deloitte ekibine ve bir kez daha Fast 50 listesinde yer alarak Big Star ödülünü de kazanmamızı sağlayan değerli çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Deloitte Teknoloji Fast 50 hakkında

 Deloitte, 2006 yılından beri Türkiye'de uyguladığı Fast 50 Programı kapsamında her yıl en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini belirliyor. Kendi teknolojisini üreten, problem çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda Ar-Ge tarafında ciddi oranda yatırımları bulunan şirketler ödüllendiriliyor.

Yorumlar
İbrahim ÖZKAN
Gaziantep Şehitkamil Karacaoğlan mah. 40100 sokak ayda bir defa arıyorum bölge müdürlüğüne gidiyorum alt yapı sorunlu çözüm yok. Tam olarak nerde çalışma var acaba. Sizin yapipta bizim göremediğimiz nedir. 16 mbps paket alıyoruz sonradan 4 yada 5 mbps zar zor görüyor. Neyin ödülü bu. Fiyatlar ayrı bı sorun. Yada illerin mahallelerine göre ayrım yapıyorsunuz. Bir altyapı 30 yıl olurmu. Kablolar çürümüş. Yenileme yok. Defalarca söyledim 2020 yılından bu yana sorun çözülmedi. Boş reklam yapmayın icraat yoksa ödül neye yarar. Müşteri kaybediyorsun. İçerde herşey iyi ama müşteriye bide sorun. çalışanlar aldığı parayı hak etmiyor. Boş boş arabalarla geziyolar. Bölgedeki yetkili kişiler aynı. Müşteri para versin sizde yiyip keyfinize bakın.
Cevapla
Muhammet
İzmir Menemen'de 2 yıldır direk dikilmesini bekliyoruz. Binamızda 8 hane var, tamamı başvuruda bulunmasına rağmen yatırım planlarınıza dahi almadınız. Uyduruk firmalardan uydu interneti alıyoruz. Bizlere bunu reva gören TÜRK TELEKOM'u tebrik ediyor, ayakta alkışlıyorum!
Cevapla
Asd
Bu durumda millenicoma başvuru yapın, onlar Telekom takibi yaparak direk dikilmesini, altyapı getirilmesini kendileri sağlıyor, altyapıda türk telekomun oluyor, istediğiniz zaman telekoma gecersiniz
Ahmet
Beş Para Etmez
Cevapla
Hüseyin
Balıkesir altıeylül yıldız mahallesindeki evime 5 senedir internet bağlayamadınız 5 defa müracaat ettiğim halde nasıl başarı ve bende 2 tane Türk telekom hattı olduğu halde direk dikilecek dediler 5 senedir direği diyemedim not aldıkları halde alt yapı yok diyorlar pot yok diyorlar
Cevapla
Muhittin Aydın
Sakaryanın merkezi yağcılar mahallesinde 7ay önce aradığımda alt yapı çalışması olduğunu ve 180günden az süreceği söylenildi ve hala ne bi alt yapı çalışması mevcut ne de erişile bilir bir alt yapı.. Umarım en yakın zamanda düzeltilir.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.