Samsung'dan Galaxy Note 4 indirimi

Güney Koreli üretici Amerikalı kullanıcılara 200 dolarlık bir indirim sunuyor. Amerika'da indirim, bizde ise zam!

Samsung'dan Galaxy Note 4 indirimi

Galaxy Note 5’in tanıtımına iki aylık bir süre kalmış olabilir fakat Galaxy Note 4 gerek yazılım gerekse donanım özellikleriyle hala kullanıcıları cezbeden güncel bir telefon. Güney Koreli üretici Galaxy Note 5’in tanıtımına kısa bir süre kalmasından olacak herhalde Galaxy Note 4 için kullanıcıların hayır diyemeyeceği bir teklif hazırladı. Teklif sadece Amerikalı kullanıcıları ilgilendiriyor ve dileriz ülkemizde de benzer indirimi görürüz. 

1436337150_44.jpg

Samsung, Galaxy Note 4 için 200 dolarlık indirim teklif ediyor. Amerikalı kullanıcıların yararlanacağı kampanyada Galaxy Note 4’ü satın aldıktan sonra telefon IMEI ve Wi-Fi MAC adresini e-posta yoluyla Samsung’a göndermek yeterli. Kampanya 26 Temmuz'a kadar geçerli. 

İndirimle birlikte Galaxy Note 4’ün fiyatında nasıl bir değişim yaşanacak?

Galaxy Note 4 halihazırda T-Mobile aracılığıyla 700 dolardan satılıyor. İndirim uygulandığında ise Galaxy Note 4’ü 500 dolara (yaklaşık 1.345 lira) satın almak mümküm olacak. 

Mobil cihazlar dünya genelinde indirim sürecinden geçerken, ülkemizde ise ek vergilerle telefon fiyatları zamlanıyor. Galaxy Note 4 halihazırda Türkiye'de ortalama 2.000 lira fiyattan satışta. Yüzde 15 ya da %30 bandında gelecek olan zamla birlikte telefonun fiyatı 2.300/2400 lira seviyesine yükselecek.