Mobil

Samsung'un 2022 yılı için belirlediği akıllı telefon stratejisi!

Samsung, 2021 yılında katlanabilir akıllı telefon pazarına odaklanmış, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modelleri ile çıkış yakalamıştı. İşte 2022 Samsung stratejisi!

Samsung'un 2022 yılı için belirlediği akıllı telefon stratejisi!

2000’li yılların başında Nokia, Samsung gibi markaların çok sayıda farklı model ile piyasaya sundukları katlanabilir telefonlar evrim geçirdi ve günümüz teknolojisinde yeni bir çağın habercisi olarak tanıtıldılar. Samsung katlanabilir akıllı telefon sektörüne önderlik ve öncülük etti ve etmeye de devam ediyor.

Görünen o ki firmanın belirlemiş olduğu 2021 katlanabilir akıllı telefon stratejisi beklentileri karşıladı. İşte de bu nedenle, 2022'deki Güney Kore devinin yongaları katlanabilir modellerine yönlendirerek üretimlerini artıracakları haberleri ortaya atıldı.

Samsung’un 2022 akıllı telefon stratejisi nedir?

Görünüşe göre, 2022'de Samsung katlanabilir akıllı telefonlarının üretimini artırmaya ağırlık verecek ve bu modeller için sahip olduğu çipleri yönlendirecek.  Samsung, gelecekteki Galaxy Z Fold 4 modelini 2.9 milyon birim ve olağanüstü Galaxy Z Flip 4 akıllı telefonu 6.9 milyon birim üretmeyi hedefliyor.

Bu sayılardan anlaşılıyor ki, Samsung'un gelecek yılki stratejisi, katlanabilir modeller pazarına büyük yatırım yapmaktan geçiyor. Öte yandan, Güney Koreli devin özellikle Galaxy Z Flip 4 katlanabilir modeller için yongaları da hedef alacağı anlaşılıyor.

Samsung, Galaxy S22 Ultra için büyük beklenti!

Şirketin gelecek yılın başlarında gelmesi beklene en üst düzey modeli Galaxy S22 ile ilgili planları da ortaya çıktı. Samsung 2022 yılında, 14 milyon Galaxy S22, 8 milyon Galaxy S22 Plus ve 11 milyon Galaxy S22 Ultra akıllı telefon üretmeyi planlıyor.

Ayrıca Samsung'un performansta daha fazla hız ve azaltılmış enerji tüketimi vaat eden yeni LPDDR5X DRAM RAM bellek standardı ile akıllı telefonlarda devrim yapacağı söyleniyor.

Yorumlar
İbrahim
Tüm stratejisi; Yokolmak üzerine
Cevapla
Zübeyir
Mersin de servis yok önce hizmet hızlı şarz da geri kaldı samsung
Cevapla
Zübeyir
15w25w böyle giderse kaybeder katlanabilir tablet lazım hızlı şarz da geri kaldı samsung
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.