Samsung'un tanıtılmayan telefonu satışa çıktı

Galaxy Z Fold 4 Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Büyük lansmandan önce bazı internet sitelerinde Galaxy Z Fold 4 satışa çıktı bile.

Samsung'un tanıtılmayan telefonu satışa çıktı

10 Ağustos çarşamba günü gerçekleşecek olan Samsung Unpacked lansman etkinliği öncesinde, Amazon Hollanda'da Galaxy Z Fold 4 için hazırlanan satış sayfası erkenden ortaya çıktı. Sayfa herhangi bir fiyat bilgisi içermiyor ancak birçok ayrıntıyı ortaya koyuyor.

Özellikleri lansman öncesi belli oldı

Görseller, katlanabilir telefonun 6,2 inç dış ekran ve 7,6 inç iç ekran ile selefiyle aynı ekran boyutlarına sahip olacağını gösteriyor. Görünüşe göre her iki ekran da 120Hz yenileme hızına sahip olacak. Satış sayfasında Galaxy Z Fold 4 için yeni bir S Pen kılıfı da gösteriliyor.

Amazon, S Pen kılıfı ve ekran detaylarının yanı sıra yeni telefonun rengini bej olarak listeledi. Ancak bu renk adı olmayabilir. Listelemenin bulunduğu görsellerden biri de telefonu siyah veya koyu gri renkte gösteriyor. Yeni S Pen kılıfı ise gri görünüyor.

Samsung söz verdi

Görseller, Samsung telefonlar için yeni yazılımları da ortaya çıkartıyor. Galaxy Z Fold 4'e yüklenecek yazılımın belirli detayları Amazon Hollanda'da listelenmezken, fotoğraflar Android 12L'nin teaser fotoğraflarına çarpıcı bir benzerlik gösteriyor. Android, 12L yazılımını geçen yılın sonlarında duyurdu ve katlanabilir telefonlar için güncelleme sözü verdi.

Yayınlanan fotoğraflar ile 12L tanıtım fotoğrafları arasında bazı küçük farklılıklar bulunuyor. Sayfada yer alan fotoğraflarda, görev çubuğunda birkaç ek düğme görünüyor.