Mobil

Samsung'un yeni nesil akıllı saati ''Gear'' göründü?

Dün yayınladığımız bir haberde bulunan saatler yeni nesil Gear'in bilerek ya da bilmeyerek gösterildiğini mi işaret ediyor?

Samsung'un yeni nesil akıllı saati ''Gear'' göründü?

Dün sizlere Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge +'ın moda tasarımcılarıyla öne çıktığı haberini paylaştık. Samsung yeni nesil telefonları Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge + için dünya çapında oldukça önemli bir reklam kampanyası başladı. Ülkemizde de bunun izlerini ilk günden itibaren görmekteyiz.

Bu bağlamda dünyanın en önemli moda tasarımcılarıyla da çalışmaya başlayan Samsung yeni telefonları için bazı görseller yayınladı. Görsellerde modellerin kullandığı saatler ise oldukça ilgimizi çekti. 

Bu saatlerin Yeni Nesil Gear olabileceğini düşündük ve bunu Samsung tarafına sorduk; fakat resmi bir yanıt alamadık. Biz bu saatlerin tesadüf eseri görsele giremeyeceğine inanıyor ve bu saatlerin Samsung'un Yeni Nesil Gear akıllı saati olabileceğine inanıyoruz. 

İşte Samsung'un Yeni Nesil Gear akıllı saat olacağına inandığımız görseller...

1440403975_samsunggalaxys6edge2b.galaxynote5lookbook28129.jpg

1440481709_samsunggalaxys6edge2b.galaxynote5lookbook28429-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.