Mobil

Sense 5 ve stok Android tercihi sunulabilir!

26 Haziran'da satışa sunulacak telefon için kullanıcılara iki farklı seçenek sunulması bekleniyor.


Sense 5 ile çalışan HTC One’ı satın alıp stok Android ile çalışan HTC One sonrası hayal kırıklığı yaşayanlar için olumlu bir gelişme yaşandı. Theverge sitesine göre stok Android ile çalışan One modelinde yer bulacak yazılımın, telefonun satış tarihi 26 Haziran’dan itibaren htcdev.com sitesinden yayınlanabileceğini duyurdu.
1369979280_nexushtcone.jpg

Söz konusu gelişme ile birlikte kullanıcı dilerse Sense 5 ya da stok Android arasında tercih yapabilecek. Şirket yetkilileri konuya ilişkin bir açıklama yapmadı fakat HTC’nin geliştiricilere destek sunması itibariyle bu yönde bir tutum içerisinde olacağı konuşuluyor.

Stok Android tercihini kullanacakların Sense 5, Blinkfeed, HTC Zoe ve kızıl ötesi sensörden yararlanamayacağını hatırlatalım. Stok Android’e sahip HTC One, 26 Haziran’da ilk olarak Amerika’da satışa sunulacak; telefonun daha sonra ise başta Avrupa olmak üzere dünya genelinde yaygınlık gösterecek.

Yorumlar
paşa
sense 5 kesinlikle stok androide bin basar kullananlar bilir sense nin baslı basina bir farkı güzeligi var kesinlikle vazgeçmem
Cevapla
©®
sense 5 blinkfeed ve zoe olmadan ram üst düzeyde görünür ram takıntısı olanlar tercih edecektir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.