Mobil

Skype'a güncelleme geldi

Microsoft'un popüler mesajlaşma uygulaması Skype güncellendi ve bir dizi yeni özelliğe kavuştu. Uygulamanın kazandığı özellikler haberimizde.

Skype'a güncelleme geldi

Mesajlaşma uygulamaları arasında farklı bir yeri olan ve ağırlıklı olarak videolu görüntülü görüşmeler için kullanılan Skype güncellendi. Skype aldığı güncelleme ile bir dizi özelliğe kavuştu.

Skype'a güncelleme geldi

Büyük bir güncelleme alan uygulama oldukça geniş ölçüde yeni özelliklerle donatıldı. Yapılan güncellemenin getirdiği en önemli yenilik SMS alıp, gönderebilme özelliği oldu. Bu özellikten faydalanabilmek için arayan kimliği belirlenmiş bir Skype hesabınızın olması gerekiyor. Şimdilik sadece ABD'de kullanıma sunulan bu özelliğin önümüzdeki günlerde dünya çapında aktif olması bekleniyor.

Skype'a gelen bir diğer özellik ise Microsoft'un depolama servisi OneDrive'da bulunan dosyaların artık Skype ile paylaşılabiliyor olması. Bu sayede OneDrive'daki bir dökümanınızı Skype üzerinden paylaşabileceksiniz. Eklenen yeni bir özellik sayesinde Skype üzerinden tanıyor olabileceğiniz kişilere erişebileceksiniz.

Yapılan güncellemenin kodu ise v8.37.0.98. Bu güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm özellikleriyle dünya çapında aktif olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.