Mobil

Sony, amiral gemisi telefonunun tasarımını değiştiriyor!

Sony, amiral gemisi akıllı telefonunun tasarımını değiştirmek amaçlı FCC'ye bir mektup yazdı.


Sony'nin bu ayın sonunda Mobile World Congress (MWC) 2018'de yeni bir amiral gemisini tanıtması bekleniyor. FCC'ye sunulan belgelere göre, Sony Mobile, en son amiral gemisinin tasarımında değişiklik yapıyor. Sony Mobile'dan 7 Şubat 2018 tarihli bir mektup, FCC tarafından FCC Kimlik No: PY7-00718V olan cihazın tüm hibelerinin kaldırılmasını FCC'den talep etti.

Japon şirkete göre, bunun çekilmesinin nedeni, bir "tasarım değişikliği" yüzünden. Bunun hangi cihazda yer aldığı ve neden değiştiğinden tam olarak emin değiliz. Bu, kulaklık girişi veya 18.9 görüntüsünün yeniden düşünülmesinden kaynaklanıyor olabilir.

Ayrıca, bu özelliğin kaldırılması nedeniyle cihazın iptal edilip edilmeyeceği veya geciktirilip geciktirilmeyeceği de net değil. Mektup 7 Şubat tarihli ve bu nedenle amiral gemisinde büyük bir tasarım değişikliği yapmak için yeterli zaman yok. Ancak, görünüşe göre bir tasarım değişikliği FCC’den çıkaracak kadar önemli.

Yorumlar
Ömer
Sırf kalın kasa yüzünden almıyorum yoksa gayet kullanışlı alet bu cihazlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.