Mobil

Sony, Xperia SP'yi Android 4.4 KitKat kapsamına aldı!

Sony, Xperia SP'yi sayfasında Android Kitkat soruşturma güncellemesikapsamına aldı.

Sony, Xperia SP'yi Android 4.4 KitKat kapsamına aldı!

Geride bıraktığımız 2013 yılının ilk yarısında başlatılan Sony'nin Xperia SP modeli resmi bir yazılım güncellemesi sayesinde,, Android 4.3 ile buluşuyor. Ancak Sony kullanıcı tepkilerinden etkilenmiş olacak ki SP modelini Web sitesinde Adroid kitkat güncellemesi kapsamına almış bulunuyor.

1392240329_img20140212214633.jpg

Bir süre önce kullanıcılar tarafından cihazlarına Android 4.4 KitKat güncellemesinin verilmesini isteniyordu. Sony'nin Xperia SP destek sayfasına göz atacak olursanız "Android 4.4 KitKat soruşturması kapsamında "olduğunu görebilirsiniz. Artık SP kullanıcıları için yeni bir umut doğmuş görünüyor. Ancak Xperia SP daha düşük sürümler üzerinde çalışmak üzere optimize edilmiştir. Android 4.4 kitkat'ı destekleyeceği kesin bilinmiyor. 

Bu arada Xperia SP henüz 1 yaşında ve güncelleme alması olasılığı yüksek bir cep telefonu olarak duruyor. Umarız Android KitKat güncellemesi yakın gelecekte Xperia SP için mevcut olur.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.