Mobil

Sony Xperia Z3 Ağustos'ta gelebilir!

Sony'nin 2014 yılı amiral gemisi modelleri henüz bitmemiş.

Sony Xperia Z3 Ağustos'ta gelebilir!

Sony, MWC 2014 fuarının ilk günü düzenlediği etkinlikle yeni amiral gemisi Xperia Z2’yi tanıttı. Birçoklarına göre şirket, önceki amiral gemisi Xperia Z1’den çok farklı bir şey tanıtmamıştı. Gerçek şu ki 6 ay içerisinde Sony, iki amiral gemisi tanıtmış oldu.

Sony Mobile'ın Geliştirici Yönetmen Kurozumi Yoshiro’nun açıklamasına göre, Xperia Z2 adı ile gelen akıllı telefon, Sony’nin 2014 yılının ilk yarısı için amiral gemisi.

1393528184_sonyxperiaz3thumb.jpg

Yoshiro konuşmasında, Sony’nin bir amiral gemisini korumak için her altı ayda bir güncellemesi gerektiğini söyledi. Ayrıca Japon üreticinin bir yıllık yayın döngüsü ile rekabeti yakalamasının imkansız olduğunu sözlerine ekledi.

Ayrıca Sony, Xperia Z ile giriş yaptığı ve Xperia Z1 VE Xperia Z2’de de kullandığı Omni Balance tasarımına Xperia Z3 ile devam etmeyi planlıyor. Eğer Sony altı ayda bir amiral gemisi tanıtacaksa eğer, yeni takvime göre Ağustos ayında bir Xperia Z3 görmemiz mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.