Mobil

Sony, Xperia Z4'ü dünya genelinde satışa çıkarabilir

Japon üretici amiral gemisi telefonu Xperia Z4'ü Japonya dışına çıkarmaya hazırlanıyor.

Sony, Xperia Z4'ü dünya genelinde satışa çıkarabilir

Sony’nin geçen ay Japonya’da sessiz sedasız duyurduğu 2015 yılının üst düzey akıllı telefonlarından Xperia Z4 şu an için açıkçası bir bilmece. Telefon tanıtıldı tanıtılmasına fakat Xperia Z4’ün sadece Japonya’ya özel bir telefon olacağı iddiası kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Mobil dünyasının popüler sızıntı kaynaklarından biri olan ancak emekliye ayrılarak birçok takipçisini şaşırtan Evan Blass namı diğer Evleaks , eski günlerin alışkanlığı olsa gerek sürpriz bir bilgiyle adından bir kez daha söz ettirdi. Evleaks’a göre Amerikalı operatör Verizon yakında Xperia Z4 satışına başlayacak. Telefonun Amerika pazarına açılacak olması Xperia Z4’ün dünya pazarlarında boy göstereceği ihtimalini artırıyor.

1431529532_22.jpg

Xperia Z4 büyük olasılıkla dünyada yaygın şekilde satışa çıkacak. Mi Note Pro’nun satışını erteleyen Snapdragon 810, Xperia Z4’ün de yeni pazarlara açılma planlarını erteliyor olabilir.

Kısa süre önce sizlere buradan aktardığımız haberde sunulacağı bilgisini verdik. Tekrar hatırlatmak gerekirse; Xperia Z4’le birlikte tanıtılan kılıfların Xperia Z3+ modeliyle de uyumlu olduğu görüldü. Bu durum Xperia Z4 ve Z3+ modellerinin aynı olduğu ihtimalini güçlendirmişti ancak Evleaks cephesinden gelen yeni açıklama kafaları daha karıştırdı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.