Mobil

Sony'den selfie çekimler için akıllı telefon: Xperia Selfie

Japon üreticinin Twitter üzerinden doğruladığı akıllı telefonun 8 Temmuz'da satışa sunulması bekleniyor.


Sony, dünya genelinde yaygın şekilde satışa sunduğu Xperia Z2’yi 8 Temmuz itibariyle Tayvanlı kullanıcıların beğenisine sunacak. Yarın satışa sunulacak Xperia Z2’nin yanında gizemli bir Xperia telefonun daha satışa sunulacağı bilgisi geldi. Çok kısa süre içerisinde gizemli telefonun ne olduğu da anlaşıldı.  Sony Xperia Twitter hesabından paylaşılan bir görsel, Japon üreticinin Selfie çekim moduyla ön plana çıkacak ve daha çok gençleri hedef alan Xperia Selfie akıllı telefonu onayladı. 

1404730901_sony-selfie-03.jpg

Dünya çapında bir modaya dönüşe Selfie çılgınlığını hesaba kattığımızda Sony’nin ön kamerasıyla dikkat çeken cihazı duyurması doğru bir pazarlama tekniği. Ön bölümde büyük bir kamera sensörü ve hemen yanında bir de LED flaşın konumlandırıldığı Gina kod adlı telefon, düşük ışık koşullarında bile net ve kaliteli Selfie çekimler gerçekleştirebilecek.

4.5-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak telefonun pil kapasitesi 2.500mAh seviyesinde olacak. Daha çok ön kamerasıyla öne çıkacak cihazın diğer donanım özellikleri itibariyle orta seviyede konumlandırılması bekleniyor. Sony’nin Xperia Selfia akıllı telefonu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Sonraki sayfalarda Xperia Selfie'nin diğer görsellerine bakabilirsiniz. 

1404730349_sony-selfie-01.jpg
1404730955_sony-selfie-02.jpg
1404730968_sony-selfie-04.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.