Special Edition iPhone 7 için Vodafone düğmeye bastı!

Special Edition iPhone 7 için Vodafone düğmeye bastı! Special Edition iPhone 7'yi Vodafone taahhütle satışa sunacak.

Special Edition iPhone 7 için Vodafone düğmeye bastı!

Vodafone, özel üretim Special Edition iPhone 7 ve Special Edition iPhone 7 Plus için internet sitesi üzerinden ön sipariş almaya başladığını duyurdu.

Apple’ın (RED) ile 10 yıldır sürdürdüğü başarılı işbirliğinin anısına üretilen Special Edition iPhone 7 modelleri, Apple kullanıcılarına AIDS’siz bir gelecek için oluşturulan Global Fon’a katkıda bulunma imkânı veriyor.

iPhone ailesinin bugüne kadarki en gelişmiş üyeleri olan Special Edition iPhone 7 ve Special Edition iPhone 7 Plus, canlı kırmızı renkteki alüminyum kaplamasının yanı sıra gündüz ve gece olağanüstü fotoğraf ve videolar çeken kamera sistemi, bir iPhone’un şimdiye kadar sahip olduğu en iyi pil ömrü, etkileyici sarmal stereo hoparlörleri, kameradan ekrana geniş renk sistemi ve hem suya hem toza dayanıklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

1490605617_special-edition-iphone-7.jpg

Special Edition iPhone 7 ve Special Edition iPhone 7 Plus akıllı telefonları 24 ay taahhütle Vodafone’dan almayı tercih eden aboneler ile Vodafone’un “Akıl Almaz Akıllı Telefon Değişim Kampanyası” ile bir önceki iPhone model telefonunu getiren aboneler, iPhone’un bu özel serisine 1.560 TL’ye varan indirimlerle sahip olabilecek.