Mobil

Sudan ucuz Xiaomi Redmi Smart Band global pazara geliyor!

Xiaomi’nin uygun fiyatlı akıllı bilekliği global pazara açılıyor. İşte Xiaomi Redmi Smart Band ile ilgili son detaylar.

Sudan ucuz Xiaomi Redmi Smart Band global pazara geliyor!

Teknoloji sektörünün sivrilen isimlerinden biri olan Xiaomi, yan kurulıuşu Redmi’nin model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hali hazırda Redmi ülkemizde genel olarak telefonlarıyla bilinen bir marka. Fakat bu markanın giyilebilir teknoloji alanında da oldukça popüler ürünleri mevcut. Nitekim Redmi Smart Band da bunlardan biri.

Sudan ucuz Xiaomi Redmi Smart Band global pazara geliyor!

Xiaomi Redmi Smart Band geçtiğimiz Nisan ayında Çin’de satışa çıkmıştı. Uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken bu bilekliğin Çin dışarısına çıkması ise hayli uzun sürdü.

Genel kanı Redmi Smart Band’ın 1 – 2 ay içerisinde global pazarda boy göstereceği yönündeydi. Fakat bilekliğin Hindistan pazarına girmesi bile yaklaşık olarak 5 ay sürdü.

Sonuç olarak Redmi Smart Band geç de olsa Çin dışına çıkmayı başardı. Muhtemelen bu bileklik 1 – 2 aya Avrupa’ya da gelecektir.

Sudan ucuz Xiaomi Redmi Smart Band global pazara geliyor! - Resim : 1

128 x 220 piksel çözünürlüğünde 1.08 inçlik LCD ekranla gelen bileklik 5ATM basınca dayanıklı. 130 mAh’lık pil ile gelen bilekliğin pil ömrü ise yaklaşık olarak 2 hafta.

Kalp hızı ölçümü, uyku takibi ve egzersiz takibi gibi klasik özelliklerle donatılan Redmi Smart Band’ın en etkileyici yönü ise fiyatı. Hindistan’da 22 dolar gibi bir etiketle satışa çıkan bilekliğin Avrupa fiyatının daha düşük olması bekleniyor. Çünkü Hindistan’da bu tarz ürünlerden alınan vergiler biraz fazla.

Xiaomi Redmi Smart Band Türkiye fiyatı da muhtemelen 250  - 300 TL arasında olacaktır. Zira ülkemizdeki vergiler de pek hafif sayılmaz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.