Mobil

TCL de yeni ürünlerini MWC'de tanıtacak

Çin merkezli teknoloji firması TCL yeni ürünlerini MWC 2020'de tanıtacağını açıkladı.

TCL de yeni ürünlerini MWC'de tanıtacak

Kısa süre önce Türkiye'deki faaliyetlerine başlayan Çin merkezli teknoloji firması TCL, yeni ürünlerini 24-27 Şubat tarihleri arasında İspanya'nın Barselona şehrinde düzenlenecek olan Mobile World Congress MWC 2020 fuarında tanıtacak. Firma konuyla ilgili duyurusunu resmi Twitter hesabından yaptı.

TCL de yeni ürünlerini MWC'de tanıtacak

Uzun yıllardır televizyon üreticisi olarak karşımıza çıkan TCL son yıllarda telefon üretimine de başlamıştı. Ülkemize TCL Plex cep telefonu modeli ile giriş yapan marka MWC 2020 fuarında yeni ürünlerini tanıtacağını duyurdu. Bu ürünlerin televizyon mu yoksa yeni telefon modelleri mi olacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak markanın geçen yıl MWC fuarında katlanabilir konsept telefon modellerini tanıttığını da hatırlatalım.

Firma yaptığı paylaşımda etkinliğinin 22 Şubat 2020 tarihinde Barselona'da düzenleneceğini de duyurdu. Yani TCL fuardan 2 gün önce ayrı bir etkinlikle yeni ürünlerini duyuracak. Firmanın aynı zamanda MWC 2020'de büyük bir standı da olacak.

Geçen yıl MWC fuarında TCL standını ziyaret etmiş ve tanıttığı ürünlere göz atmıştık. İşte geçen yıl yaptığımız o ziyareti ve TCL'in sergilediği ürünleri gösteren o video:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.