Mobil

Tesla Model S ve iPhone 12 Pro LE özel tasarımla buluştu!

iPhone 12 Pro Limited Edition ile Tesla Model S Limited Edition özel bir tasarım ile bir araya geldi. Sonuç oldukça göz alıcı!

Tesla Model S ve iPhone 12 Pro LE özel tasarımla buluştu!

Caviar Lüks Tasarım Atölyesi, birbiri ile eşleşen iki mükemmel ürünü özel tasarım ile buluşturdu. iPhone 12 Pro Limited Edition akıllı telefon ile ultra lüks Tesla Model S (Ekose) Limited Edition konsept otomobili yeniden tasarladı.

Caviar lüks takı ve aksesuar tasarım atölyesidir ve özel tasarım akıllı telefonlar ve aksesuarlar üretmesi ile biliniyor. Firma Apple iPhone ve Samsung Galaxy modelleri özel kreasyonları için özel olarak kullanıyor. Bu kez de Tesla Model S elektrikli otomobilden ilham alarak iki yeni iPhone 12 Pro Limited Edition modeli tasarladı. Sonrasında ise lüks özelliğini daha da geliştirmek ve dikkat çekmek için altın bir Tesla Model S konsepti oluşturdu. Bu markanın yeniden tasarladığı ilk otomobil oldu.

Özel Tasarım iPhone 12 Pro Limited Edition

Caviar ilk olarak iPhone 12 Pro modeli ile işe başladı. Yeni koleksiyonda siyah ve altın olmak üzere iki model üzerinde çalıştı. Akıllı telefonun arka kısmında havacılık endüstrisinde kullanılan sertleştirilmiş titanyum kullanılmış. Tasarım, Tesla Model S otomobilin tasarımına açıkça yansıyan siyah ve altın bir PVD kaplama ile daha da zenginleştirilmiş.

Caviar bu koleksiyonu çalışırken karakteristik olarak kullandığı Caviar tacını da tasarımlarına dahil etmiş. Sonuçta her iki iPhone Pro modeli de sınırlı sayıda üretimle 99 adet olarak üretiliyor. Bu özel tasarım telefon siyah ve iPhone 12 Pro 128 GB depolama ile geliyor. Siyah renkli bu telefona sahip olmak için 6.150 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Altın model için 128 GB depolama mevcut ve ödemeniz gereken fiyat 6.600 dolar.

Özel Tasarım Tesla Model S Limited Edition

Firma özel olarak tasarladığı iPhone 12 Pro akıllı telefona oldukça güvense de Tesla Model S konsept otomobil ile çıtayı yükseltmişe benziyor. Özel olarak tasarımı yapılan bu lüks yüksek teknolojiye sahip otomobilde, zenginliğin göstergesi altın ile siyahın zarafeti ürün üzerinde harika uyum sağlamış görünüyor. Özellikle çarpıcı bir görünüm ile bu otomobil birçok özel davette oldukça dikkat çekeceğe benziyor. Radyatör ızgarası, arka ve ön tamponlar, yan etekler, diskler ve dikiz aynaları 24 ayar altın ile kaplanmış. Bu özel tasarım otomobil sınırlı sayıda ve sadece 99 adet. Sahip olmak için ödemeniz gereken rakam tam 300.000 dolar. Tesla Model S normal fiyatı 140.000 dolar.

Ne dersiniz! Bu iki özel tasarım için bu bedelleri gözden çıkarıp harika bir davete Tesla Model S ve iPhone 12 Pro ile katılmak ister miydiniz? Cevabınız evet ise acele edin bu sınırlı sayıda ürünler sadece 99 adet ve her ikisi için ödemeniz gereken rakam sadece 306.150 dolar.

Yorumlar
Tuna
Bence çok uygun her eve lazım (espri-anlamayanlar için)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.