Mobil

Türk Telekom Akıllı Ev Telefonu 'E4'ü duyurdu!

Ev telefonları da akıllanıyor!


Türkiye'nin öncü iletişim şirketlerinden Türk Telekom bu sabah İstanbul'da düzenlediği bir basın davetiyle birlikte ev telefonlarında çığır açacak bir ilke imza atıyor. Yapılan basın toplantısında 4 inç'lik yeni bir telefon tanıtıldı. Bu telefon aynı zamanda ev telefonlarında da akıllılar dönemine geçişin ilk adımı oluyor.

Android'in 4.2.2 işletim sistemiyle çalışan E4 yeni nesil bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. 4 inç boyutlu TFT panele sahip ekran 800×480 çözünürlüklerinde kararlı bir donanımla geliyor. ARM tabanlı 1.3 GHz hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemciden alan E4, microSD kart desteği ile birlikte 32GB'a kadar arttırılabilir hafıza seçeneği sunuyor.

1385111461_adsfasd.jpg

Türk Telekom'un türk kullanıcılarına özel olarak tasarladığı, yeni dönem ev telefonlarının yerini almasını beklediği bu akıllı telefonunu bir çok ekstra yazılımsal özelliklerle donatılmış durumda. Örneğin numaralarınızın tamamını bir tuşla bu akıllı telefona aktarabiliyorsunuz. E4 bütün akıllı telefonları destekleyen bir teknoloji barındırıyor. E4 tüm işletim sistemleriyle uyumlu, cep telefonunuzdaki rehberi AkTTar uygulamasıyla E4'e aktarabiliyorsunuz. Arama ve kişi optimizasyonuna yönelik bir çok yeniliğin de yer aldığı E4, Türk Telekom'un yan hizmeti TiviBu cep hizmetini de destekleyecek.

Fiyatlandırma nasıl olacak?

1385111610_sadfa.jpg

Detaylar gün içinde tekrar TeknolojiOku'da olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.