Mobil

Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türk Telekom son yaptığı kampanya ile yok artık dedirtiyor. Yeni kampanya kapsamında 24 mbps internet yalnızca 10TL'ye sunulacak.

Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türkiye'nin önde gelen internet sunucularından biri olan Türk Telekom yok artık dedirtecek bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. Bu kampanya kapsamında 24 mbps ve üzeri internet esnaflara aylık 10TL karşılığında sunulacak. Evet yanlış okumadınız yalnızca 10 TL.

Dilerseniz Türk Telekom'un kampanya ile ilgili olarak paylaştığı bilgilendirme metnine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türk Telekom esnafa yeni bir kampanyayla destek oluyor. Kampanya kapsamında 24mbps ve üstü hızda yeni internet paketi satın alan esnaf ilk altı ay sadece 10 TL fatura ödeyecek.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Türk Telekom, yeni kampanyasıyla pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafı desteklemeyi amaçlıyor. Esnafa Destek Kampanyası kapsamında 24 mbps ve üstü hızda internet paketi satın alan yeni müşteriler, ilk altı ay sabit sadece 10 TL fatura ödüyor. Sonraki 24 ay ise indirimli sabit fiyatlardan faydalanmaya devam ediyor.

Türkiye’nin iletişim öncüsü olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirten Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan “Yeni kampanyamızla da pandemi döneminde esnafımızın yükünü biraz olsun hafifletmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Peki öğrencilere de gelecek mi?

Umarız Türk Telekom uzaktan eğitimin yoğunlaştığı şu günlerde benzer bir kampanyayı öğretmen ve öğrenciler için de hayata geçirir. Çünkü mevcut şartlarda eğitim için en gerekli unsurların başında kaliteli bir internet bağlantısı geliyor.

Yorumlar
Türk telekom kullanmayın
12 mbps internet kullanıyorum 0.1 download ve 0.2 upload alıyorum kullanırsanız siz pişman olursunuz
Cevapla
İSİMSİZ
24 mbps 110 tl ye boşuna veriyomuşuz
Cevapla
TÜRKNET
Güncel örnek Ttnet Fiber internet kampanyası yapmış, iki sene bağlamalı, 12 mbps hız 86 TL.!!! Fiber internetiniz olacak, hızınız 12 Mbps :))) Aynı Türktelekom altyapısını kullanan TÜRKNET firması aynı paraya, normal kabloyla vdsl bağlantısı ile bana gerçek olarak 50 mbps üzerinde hız sağlıyor. Alt yapı olsa aynı paraya 100 Mbps üst limitim olacak. Ve TAAHHÜTSÜZ. Canın istediği zaman gidebilirsin diyor. Müşteri hizmetlerine bir arıza bildirimi yapıyorsun, gelen mesajlardan, arızanın durumunu anlatan telefonlardan şaşkına dönüyorsun. Vay bee oluyorsunuz. Demek hizmet dediğin böyle oluyormuş diyorsunuz. Siz artık o müşteri hizmetlerindeki elemana zimmetlisiniz, arızanız giderilinceye kadar sizi bırakmıyorlar. (Çözüm bulamadıkları problemler de genelde Türktelekom kaynaklı oluyor)
Cevapla
Enes
Ben de Türknet e başvurdum modemi de peşin aldım 2 haftadır bekliyorum gelip kurmalarını Artık ttnet e başvurdum
eski ttnet kullanıcısı
turktelekom üzerine para verse yine almam aldırtmam. kullanan bilir gerisini anlatmaya gerek yok.
Cevapla
24 megabit
Benimki Neden 1 yıldır bu Kadar İyi
kemal
sözleşmem bitmişti yurdışındaydım 63 tl intednet 161 tl fatura gönderdi artı internet hızindan çalıyorlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.