Mobil

Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türk Telekom son yaptığı kampanya ile yok artık dedirtiyor. Yeni kampanya kapsamında 24 mbps internet yalnızca 10TL'ye sunulacak.

Türkiye'nin önde gelen internet sunucularından biri olan Türk Telekom yok artık dedirtecek bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. Bu kampanya kapsamında 24 mbps ve üzeri internet esnaflara aylık 10TL karşılığında sunulacak. Evet yanlış okumadınız yalnızca 10 TL.

Dilerseniz Türk Telekom'un kampanya ile ilgili olarak paylaştığı bilgilendirme metnine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom çıldırdı 24 mbps internet ayda 10TL!

Türk Telekom esnafa yeni bir kampanyayla destek oluyor. Kampanya kapsamında 24mbps ve üstü hızda yeni internet paketi satın alan esnaf ilk altı ay sadece 10 TL fatura ödeyecek.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Türk Telekom, yeni kampanyasıyla pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafı desteklemeyi amaçlıyor. Esnafa Destek Kampanyası kapsamında 24 mbps ve üstü hızda internet paketi satın alan yeni müşteriler, ilk altı ay sabit sadece 10 TL fatura ödüyor. Sonraki 24 ay ise indirimli sabit fiyatlardan faydalanmaya devam ediyor.

Türkiye’nin iletişim öncüsü olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirten Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan “Yeni kampanyamızla da pandemi döneminde esnafımızın yükünü biraz olsun hafifletmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Peki öğrencilere de gelecek mi?

Umarız Türk Telekom uzaktan eğitimin yoğunlaştığı şu günlerde benzer bir kampanyayı öğretmen ve öğrenciler için de hayata geçirir. Çünkü mevcut şartlarda eğitim için en gerekli unsurların başında kaliteli bir internet bağlantısı geliyor.

Yorumlar
Emin SOLMAZ
TÜRK telekom yetkilileri hep dikkat çekecekleri yerlere yönelmesinler,birazda taşraya köylere yönelsinler,örn, bizim köyde telefon hatları sefil durumda bazı direkler yıkılmak üzere,aboneler kullanmadıkları internetin ücretini mecburen ödemek zorunda,kaçıncı ikaz,Ülkede konu ile ilgili yetkili varmı onuda bilmiyorum.???
Cevapla
emre
patron çıldırdı
Cevapla
AhmetJ Latif
daha çok çıldıracak telekom. kanımızı emdi.
Cevapla
Eski Türk Telekom'lu
Türk Telekom çıldırır tabi. Şu anda hat abonelerine yaptığı anlamsız ve mantıksız dayatmalar yüzünden deli gibi müşteri kaybediyor. Son kozlarını oynayıp kaybettiği müşteriyi geri kazanmak istiyor. Son çırpınış hamleleri bunlar.
Cevapla
daha çok kaybeder
haftaya Türknete geçecem bende csgo oynuyorum ping 90-160 arası genelde 500-800e kadar da çıkıyor
Goksel
Yıl olmuş 2020 uzaydan internet hizmeti kullanılmaya başlandı, aktif ve hızlı kullanımına sayılı günler kalmışken, bu sürecin daha hızlı ilerlemesi ve TurkTelekom gibi yerlere olan kablo bağımızın bir an önce bitmesini dileyenlerden biri olarak, Turk Telekoma ISTANBUL/Tuzla/Aydınlı 10 Bölgede kapasite artırımına gitmesini öneririm bir çok yerde kapasite sorunu yaşanıyor. İnternet hizmetini düzgün alamayan düşük hızlarda debelenen bir çok yer varken GEREKSİZ bir HABER. Şuanda uygu internet hizmeti 600ms gibi ping sureleriyle verilmekte, kablolu alt yapı üzerinden hizmet veren firmalar bunu dikkate alsınlar yakında roller değişecek müşteriyi mumla arayacaklar.
Cevapla
Mecburi müşteri
Aynı yere yakın bir yerde oturuyorum türk telekom buradaki başvuru işlemlerini sallamakla beraber port bulunmadğı için başka internet sağlayıcılarına bağlanmamızı önlüyorlar Tuzla Evliya Çelebi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.