Mobil

Türk Telekom kullanıcılarına müjde!

Türk Telekom hattı çekmeyen kullanıcıları için harekete geçti. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Türkiye'nin önde gelen operatörlerinden biri olan Türk Telekom, telefonu çekmeyen müşterileri için harekete geçti.

Bilindiği üzere genel olarak en ucuz tarifeler Türk Telekom'da bulunuyor. Lakin Türk Telekom'un özellikle doğu bölgesindeki illerde çok çekmediği de inkar edilemez bir gerçek. Bu negatif algıyı değiştirmek için harekete geçen Türk Telekom mobil baz istasyonlarıyla sorunu çözmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz gün Türk Telekom'dan mobil baz istasyonları ile ilgili bir açıklama yapıldı. Dilerseniz yapılan açıklamaya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türk Telekom kullanıcılarına müjde!

Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundaki 10 ili bünyesinde barındıran Erzurum Bölge Müdürlüğü’nde 1000’inci mobil sahasını hizmete açtı.

“Sadece merkeze değil, herkese” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türk Telekom, Türkiye’nin doğusundan 10 ilin bağlı olduğu Erzurum Bölge Müdürlüğü bünyesindeki 1000’inci mobil sahasını hizmete açtı. Türk Telekom, yaptığı yatırımlar ile bölgedeki kapsama oranını daha da yükseltmeyi ve şebeke kalitesini iyileştirmeyi hedefliyor.

4G kapsaması bölge genelinde yüzde 84’ü aştı

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede; “Millî sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin dört bir yanına yatırımlarımızı artırdık. Bu çerçevede ülkemizin doğusunda bu yıl 75 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayımızı 1000’e çıkarırken, 4G kapsamamızı da bölge genelinde yüzde 84,3’e yükselttik. Yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz.” dedi.

Yorumlar
NİZAM HARBUTOĞLU
BEN TRABZON 3 NOLU ERDOĞTUTATIR EVİM 2 HATTİM TURKTELEKOM 5 KATA OTURDUĞUM HALTE 1 KADEME CEKIYOR BUNA BIR CARE BULUN IYI GUNLER
Cevapla
Gunay
Zaten vardi. Yokmuydu. 50 gb dunyanin parasini istiyorlar.
Cevapla
Hakan
Görükle Nilüfer Bursa'da ikamet ediyorum telefon çekmiyor. Müşteri hizmetleri aradım problemi saha ekibi halledecek dedi Gel gör ki ne gelen nede halleden var...
Cevapla
Gün Ertan Zorlu
Bursa nilüfer ilçesindeyim mobil hattımı avm ve evde kullanamıyorum 3 aydır müşteri hizmetlerine bildirmeme ragmen sonuç yok bilgilerinize
Cevapla
Metin güzel
borcumu ödemek istiyorum fakat türktelekom yıl sonu faiz indirimi yapsa çok iyi olur pandemi döneminde ihtiyacımız var lütfen indirim yapın
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.