Mobil

Türk Telekom rekor kırdı kullanıcıların yüzü güldü!

Türkiye’nin telekomünikasyon alanındaki önemli isimlerinden biri olan Türk Telekom mobil uygulama tarafında rekor kırdı. İşte detaylar.

Türk Telekom rekor kırdı kullanıcıların yüzü güldü!

Türkiye’de en çok kullanılan mobil operatörlerden biri olan Türk Telekom salgın döneminde rekor kırdı. Türk Telekom kullanıcıları koronavirüs salgını döneminde şubelere gitmek yerine Türk Telekom’un online alt yapısını kullanmayı tercih etti.

Türk Telekom’dan konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Türk Telekom rekor kırdı kullanıcıların yüzü güldü!

Türk Telekom’un hayatı kolaylaştıran mobil uygulaması ‘Online İşlemler’in kullanımı geçen yıla oranla yüzde 64 arttı. Covid-19 nedeniyle uzaktan işlemlere olan rağbetle, Nisan ayında uygulama 181 milyon kez ziyaret edilerek rekor kırdı.

Yenilikçi yaklaşımıyla Türkiye’de dijitalleşmenin öncülüğünü yürüten Türk Telekom’un ‘Online İşlemler’ mobil uygulaması, Nisan ayında kullanım rekoru kırdı. Covid-19’a karşı koruma için ‘Evde Kal’ çağrısına uyan Türk Telekomlular, işlemlerini evden yapmak için dijital dünyanın kolaylıklarını cep telefonlarına taşıyan ‘Online İşlemler’ uygulamasına yöneldi.

Mobil, evde internet ve ev telefonu aboneliklerine ait tüm işlemlerin tek bir uygulama üzerinden yapılabildiği Online İşlemler’e giriş sayısı son bir ay içerisinde 181 milyona ulaştı. Aylık tekil giriş sayısı 12 milyonun üzerine çıktı. Uygulamanın kullanımı 2019’un aynı dönemine göre yüzde 64 artış gösterdi.

türk telekom

Tek dokunuşla erişilebiliyor

Türk Telekom’un müşteri deneyimini dijital dönüşümle güçlendirmek için sunduğu müşteri odaklı self servis uygulaması, birçok hizmete cep telefonlarından tek dokunuşla erişmeyi mümkün kılıyor.

‘Online İşlemler’de fatura bilgilerini öğrenme, fatura ödeme, TL yükleme ya da TL göndermenin yanı sıra mobil, internet, ev telefonu ve Tivibu servisleri için yeni üyelik başvurusu yapma imkânı sunuluyor. Geliştirilen yeni projeler ile online işlemlerdeki büyümenin katlanarak devam etmesi bekleniyor.

Yorumlar
Mevlüt bayrak
Basit bir adsl nakli için 11 gün süre verip sonrada hatalı bağlama yüzünden arıza kaydı açıp bide öyle madur ediyorlar.hem boşu bosuna fatura ödüyorum hemde çocuklar online derslerinden geri kaldılar.bunun neresi başarı..
Cevapla
Ali
Bunlar çocukmu kandırıyo napıyolar gitsinler annelerini babalarını kandırsınlar bi alt yapıyı yapamadılar daha bide övüp övüp haber yapıyolar siz haber yapacağınıza bi alt yapıyı yapında faydanız olsun burdan herkese söylüyorum sakın ve sakın türk telekom ev interneti almayın tavsiye etmiyorum 5 kuruş etmez verdiğiniz para yazık olur bunlar dolandırıcıdan baska bir şey degil EN iyisi kablo net
Cevapla
EKREM ates
Yok kardesim böyle bir şirket 2 aydır internet yok evde çekmiyor Ne sabit internet nede avea çekmiyor evde
Cevapla
Cengiz
Haberi çok komik buluyorum...
Cevapla
Ahmet
Hiç memnun değilim vazo gibi evin bi köşesinde oturmaktan bıktım bıktım sadece balkon tarafında çekiyor oda iki kazık başka Yok degistiricem gecicem Vodafone en güzeli
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.