Türk Telekom'dan 10 TL'lik görülmemiş paket!

Türk Telekom esnaflar için sunduğu 10 TL'lik fatura ile gündeme damgasını vurdu. Bu kampanya esnafların cebini koruyacak. İşte detaylar.

Türk Telekom'dan 10 TL'lik görülmemiş paket!

Türkiye'nin önde gelen operatörlerinden Türk Telekom yeni tarifeleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Türk Telekom 10 TL tutarındaki esnaflara özel paketi ile çok konuşulacak gibi görünüyor.

Türk Telekom, müşterilerinin beklentileri ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Pandemi döneminden olumsuz etkilenen esnafa destek olmak amacıyla hazırlanan kampanya kapsamında, Türk Telekom’dan iş telefonu alan yeni müşteriler ilk 6 ay sadece 10 TL ödüyorlar.

Sonraki 24 ay ise pakete göre değişen indirimli sabit fiyatlardan faydalanmaya devam ediyorlar. Kampanya kapsamında internet paketi satın alan müşteriler de limitsiz internet paketinden ilk 6 ay 10 TL ödeyerek faydalanıyorlar. Dört farklı paket seçeneğinin yer aldığı esnaf destek paketi, pandemi sonrasında da devam edecek.

Bu paketin özellikle koronavirüs pandemisinden dolayı işleri yolunda gitmeyen esnaf için ilaç gibi gelecek gibi görünüyor. İlerleyen günlerde Türk Telekom'un normal kullanıcıları için de uygun fiyatlı tarifelerini sunması bekleniyor.

Peki, siz Türk Telekom'un 10 TL'lik paketi hakkında ne düşünüyorsunuz? Normal kullanıcılar için faturaların kaç TL tutarında olması gerekiyor? Gelin yorumlarda tartışalım.