Türkiye’de de satılacak olan Xiaomi Redmi 10 ortaya çıktı!

Yakın zamanda tanıtılması beklenen akıllı telefon modeli Redmi 10 ortaya çıktı. İşte telefon hakkındaki son detaylar!

Türkiye’de de satılacak olan Xiaomi Redmi 10 ortaya çıktı!

Akıllı telefon pazarının önemli üreticilerinden biri olan Xiaomi, ürün gamını arttırmaya devam ediyor. Şirketin yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni modeli Redmi 10, ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda özellikleri sızdırılan cihazın böylece tasarımsal olarak nasıl bir yapıya sahip olacağı da belli oldu. Ön tarafta delikli bir selfie kamerasına sahip olan telefon, 3.5 mm jak girişi sayesinde de kullanıcıları memnun edeceğe benziyor. Telefonun arka tarafında ise dörtlü kamera kurulumunun yer aldığına şahit oluyoruz.

Türkiye’de de satılacak olan Xiaomi Redmi 10 ortaya çıktı!

Şimdi gelin isterseniz biraz da Xiaomi Redmi 10 özelliklerinden bahsedelim. Cihaz gücünü MediaTek Helio G88 yonga setinden alacak. 4 GB RAM + 64 GB dahili depolama, 4 GB RAM + 128 GB depolama ve 6 GB RAM + 128 GB depolama gibi farklı seçeneklerle raflardaki yerini alacak olan model kamera noktasında da oldukça iddialı.

Bu bölümde 50MP ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Telefonun ön yüzündeki selfie kamerası ise 8MP çözünürlüğünde.

5.000 mAh.’lik bir bataryası bulunan Redmi 10, 18W hızlı şarj desteğine de sahip. Redmi 10 Türkiye fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Yakında tanıtılacak olan telefonun fiyatının yüksek olması beklenmiyor.