Mobil

TÜTED, Dünya Telekomünikasyon Günü kutlamalarına hazırlanıyor!

Tüm dünyanın yanı sıra Türkiye'de de 24 Mayıs’ta kutlanacak olan Dünya Telekomünikasyon Günü, bu yıl “Türkiye’de Ulaştırmada Bilişim” teması etrafında şekillenecek.

TÜTED, Dünya Telekomünikasyon Günü kutlamalarına hazırlanıyor!

Telekomünikasyon sektöründe kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği (TÜTED), 2002 yılından beri Türkiye’de geleneksel hale gelen Dünya Telekomünikasyon Günü etkinliklerini, telekomünikasyon alanındaki farkındalığı artırmak ve tüm sektörü bir araya getirmek amacıyla büyük bir organizasyonla kutlamaya hazırlanıyor.
1369051394_tud11.jpg

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımıyla 24 Mayıs’ta İzmir Kaya Termal Otel’de kutlanacak olan Dünya Telekomünikasyon Günü’nde “Türkiye’de Ulaştırmada Bilişim” teması etrafında telekomünikasyonun dünü, bugünü ve geleceği tartışılacak.

TÜTED 24 yıllık birikiminin getirdiği tecrübesi ve çok değerli kurumların yüksek düzey temsilcilerinden oluşan yönetim kurulunun liderliği ile, 24 Mayıs Dünya Telekomünikasyon Günü’nü telekomünikasyon sektörü adına büyük bir sinerji ve farkındalık yaratılması için büyük bir fırsat olarak görüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.