Mobil

Twitter Android ve iOS için güncellendi

Twitter önemli değişikler ile Android ve iOS için güncellendi.


Twitter önemli değişiklikler yaptığı mobil uygulamalarını Android ve iOS için yayınladı. Bu güncelleme ile kullanıcılar, Twitter'a fotoğraf yükleme ve birden fazla hesap arasında geçiş yaparken farklı özellikleri kullanma imkanına sahip olacaklar.

Bu güncelleme sayesinde artık mesajlarınızdaki fotoğraflarınızı ön izleme yaparken bir kısmını değil tamamını göreceksiniz. Ayrıca cihazınızla çektiğiniz fotoğraflarınızı mesajlarınıza eklemenizde kolaylaştırılmış.

1369991595_twitter-ios-android.jpg

Eğer birden fazla hesabınız varsa, birinden diğerine geçiş yapacağınızda görünen avatara tıklamanız yeterli olacak. Twitter kullanıcıları artık isterlerse mesajlarından konum bilgilerini çıkartabilecekler. Eğer mesajda konum bilginizi paylaşmak istemiyorsanız mesajı yazarken bu özelliği kapatabileceksiniz.

Yorumlar
Misafir
iPhone 5 kullanıyorum ve takip ettiğim kişilerin bildirimleri; bildirimleri açık olmasına rağmen telefona gelmiyor. Nasıl bir uygulama anlamadım. Çevremdeki kişiler de de aynı sorun var.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.