Mobil

V40 ThinQ hakkında merak edilen detay!

sızdırılan bilgilere göre yeni V40 ThinQ'in ekran boyutu, LG V30 ve V35'den 0.3 inch daha büyük olacak.


LG'nin yeni telefonu V40 ThinQ'in tanıtılmasına az bir süre kala görselleri sızdırılmıştı geçtiğimiz günler. Sızdırılan görsellerden yola çıkarak az çok bizlerin neyi beklediği konusunda fikir sahibi olabildik.

Telefonun alt kısmında bir hoparlör ızgarası, USB Type-C girişi ve 3.5mm kulaklık girişlerini mevcut. LG, daha önceki telefonlarında da ses sistemine önem verip reklamını yaptığından, kulaklık girişinin kaldırılmamış olmasına şaşırmamak gerek.

Cihazın yan taraflarında ise güç açma tuşu ve ve ses tuşları var. Ses tuşunun altındaysa bir tuş bulunmakta. Henüz bu tuşun ne işe yarayacağı belirsizliğini koruyor.

V40 ThinQ hakkında merak edilen detay!

Son olarak arka tarafta cihazdaki en büyük yeniliğini görüyoruz. 3 lensten oluşan bir kamera kurulumu. Eğer telefonun önünde ve arkasında gördüğümüz tüm lensler kamera olarak kullanılacaksa, bu 5 ayrı kamerayla telefon dünyasında bir ilk olacak. 

Bugün ise sızdırılan bilgilere göre yeni telefonun ekran boyutu, LG V30 ve V35'den 0.3 inch daha büyük olacak. 6.3 inch ekrana sahip olacak V40 ThinQ'in, 158,8 x 75,8 x 7,8 mm ölçülerinde olacağı belirtildi. Yani bu da yeni telefonun, V30 ve V35 modellerinden daha uzun ve geniş olacağı anlamına gelmektedir.

Yorumlar
king
lg almak cesaret ister.mutlaka kaskolu almak lazım çünkü saçma arızalar verebiliyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.