Mobil

Vine'ın yaratıcılarından yeni uygulama: Hype

Twitter'ın Vine'ı kapatmasından sonra, Vine geliştiricileri yeni uygulamaları olan Hype'ı yayınladı. Peki, Hype uygulaması ne işe yarıyor? Hype'ın detayları haberimizde.

Vine'ın yaratıcılarından yeni uygulama: Hype

Twitter, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde Vine'ı kapattığını duyurmuştu. 6 saniyelik videoların paylaşıldığı ve "fenomen" yetiştiren Vine, Instagram'ın 1 dakika uzunluğunda video paylaşma özelliğinin gölgesinde kalmış ve değerini kaybetmişti. Şimdi ise Vine'ın geliştiricileri platformunda kapatılmasından yaklaşık 1 hafta sonra yeni uygulamaları Hype ile karşımıza çıktı.

Sosyal medya üzerinden canlı yayın yapmanın oldukça popüler olduğu şu sıralar, pastadan dilim almak isteyen Hype, sunduğu interaktif özelliği ile diğer canlı yayın uygulamalarından ayrışıyor. Hype ile canlı yayın yapabilir, canlı yayın sırasında arkaya fon müziği ekleyebilir, fotoğraf veya videolar ile canlı yayını renklendirebilir hatta GIF bile paylaşabilirsiniz.

1478154763_screen696x696.jpeg

Şimdilik sadecei iOS platformunda yer alan Hype uygulamasının önümüzdeki günlerde Android platformuna da geleceği söyleniyor.

Hype uygulamasını indirmek için tıklayın
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.