Vivo S17 serisi ile gündeme gelmeye devam ediyor

Fiyat performans odaklı akıllı telefon modelleriyle dikkat çeken Çinli teknoloji devi Vivo, son zamanlarda tüm mesaisini S17 serisine harcıyormuş gibi görünüyor.

Vivo S17 serisi ile gündeme gelmeye devam ediyor

Vivo'nun yakında Vivo S17 serisi akıllı telefonları Çin'de duyurması bekleniyor. Şirket zaten Vivo S17e'yi piyasaya sürdü ve şimdi Vivo S17 ve S17 Pro'nun lansmanı üzerinde çalıştığı görünüyor. Son bir Weibo gönderisinde, sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station adlı duyumcu, Vivo S17 ve S17 Pro'nun temel özelliklerini açıklamış gibi görünüyor.

Söz konusu tabloyu paylaşan sızıntı kaynağı, ilk sütunda Xiaomi Civi 3'ün temel özelliklerini belirtiyor. Ardından Oppo Reno 10 ve Reno 10 Pro'nun temel özellikleri geliyor. Son iki sütunda ise DCS, Vivo S17 ve S17 Pro'nun yonga seti, kameralar, batarya ve hızlı şarj özellikleri hakkında bilgiler veriyor gibi görünüyor.

Vivo S17 serisi ile gündeme gelmeye devam ediyor

Söylentiye göre, Vivo S17'nin Snapdragon 782G işlemciyle donatılmış olması bekleniyor. Fotoğrafçılık konusunda, cihazın öne çıkan özelliği, otomatik odaklama özellikli 50 megapiksel bir ön kamera ve OIS özellikli 64 megapiksel bir ana kameraya sahip olmasıdır. Cihazın gün boyunca güçlü kalabilmesi için, S17'nin 4.500mAh bir bataryaya sahip olması ve hızlı şarj için 66W şarj teknolojisiyle desteklenmesi söyleniyor.

Vivo S17 serisinin 30 Mayıs'ta duyurulması bekleniyor. Bu nedenle, resmi lansman tarihine dair onayın önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkması kuvvetle muhtemel.